Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Akinek sikerült számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akinek sikerült számára vonzó és jellemre is kedves, aranyos, hűséges, normális barátnőt találnia, nektek hol és hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Én már kezdem feladni a reményt, félek, hogy talán nem is létezik olyan lány, amilyet keresek egy aranyos, pici, kedves, hűséges, megértő, humoérzékkel megáldott, értelmes, érzelmes, érzékeny, gyengéd, odabújős, szeretgetős lányra vágyom, de talán túlságosan is magasak az igényeim és ezért nem találok ilyen lányt?
2013. febr. 7. 22:53
 1/7 fospuska ***** válasza:
59%
úgy,hogy megismerkedtünk és rengeteg kompromisszumot kötöttünk-egymásért. másképp szerintem nem megy.
2013. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen lányok otthon ülnek, posztolgatják a cicaképeket facere, meg olvassák a könyveket. Nézz körül suliban, nálad fiatalabbaknál, vagy max majd munkahelyről megismersz valakit.
2013. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akiknek sikerült is, biztos nem itt fogják megosztani :)

Amúgy meg mindenhol van mindenféle lány....

2013. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy kimozdulnak a gép elől...
2013. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kimozdultam, leszólítottam több lányt is, voltak nagyon bunkók, szemetek velem, de voltak kedvesek is, viszont ők foglaltak volna, amit nem is csodálok, hiszen nem csak külsőre voltak szépek, hanem jellemre is. Én ilyen lányokat keresek, de tapasztalataim szerint már foglaltak.
2013. febr. 8. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
hat a mostani csajomal nagyon oszemelegetunk egy par honapi baratsag utan de az eloti csajo mnagyon vicces szituban lett az enyem mert megyek az utszan o jon felem tabletel a kezeben es en sem figyeltem es egymasnak mentunk nem let semi baja se a telefonak se neki elhivtam kavezni es a tobbi jott magatol persze nem azert hogy kikezdjek vele hanem hogy bocsantot kerjek tole
2013. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ismerkedhetek akárhogy, megszólíthatok akárkit, abból nem lesz barátnő.

A kérdezőnek: a társkeresőket megpróbálhatod! Nem biztos, hogy bejön, de azért van létjogosultsága.

2014. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!