Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiunak ajándék valentínnapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiunak ajándék valentínnapra?

Figyelt kérdés
Még nem járunk de elég közel vagyunk hozzá és célzott rá hogy én kapok ajándékot és ezért én is szeretnék adni neki csak nem tudom mit...segítseket :)
2013. febr. 8. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mélytorkos.
2013. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óvszert.
2013. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zárkózzunk el plüss állatoktól, szívecskés alsóneműktől hasonló szívecskés dolgoktól.

Első ötletem dohányosoknak:egy márkásabb öngyújtót a nevével gravíroztatva. Elég húzós az ára.

Második:Egy jobb vörösbort szépen díszítve.

Egy oldalról másoltam:D

2013. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te meztelenül piros szalaggal átkötve.
2013. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy műanyag nyuszika, aminek ha meghúzzák a fülét, akkor villog a kis piros szívecskéje, és azt suttogja, hogy makmak. Ennek minden fiú örülne.

Én nem szeretem a Valentín napot, és kértem is, hogy ne vegyenek nekem ajándékot, de még is vettek. Erre én ezt a gyönyörűséges ajándékot vettem három srácnak is. Nagyon tettszett mind a háromnak, mert mind mosolygott és azt mondta, hogy nagyon édes, meg ötletes.

Lehet hogy eltaláltam az ajándékot? Mindegy, mert kiderül az idén, hogy volt e hatása.

2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!