Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jóba lettem, de félre értés történt köztünk. Bnőm szerint bejöttem neki, mert olyan jeleket adott, nem nagyon de adott. Nekem is bejött, bár én nem adtam neki egyértelmű jelét. A félre értést "sikerült" tisztázni, de nem beszéltünk nagyon azóta. Egy bulin közeledett felém, de én elutasító voltam vele kétszer, mert nem akartam, hogy észre vegye, hogy tetszik. Tudom gyerekes de úgy csináltam, mintha leszarnám, pedig tudom hogy amikor egymás közelébe voltunk akkor lesett, de én nem, mert nem mertem. Mindnkinek bejön, és nem akarom h tudja h nekem is. Ezek után ha voltunk egy közöz rendezvényen leszart, mindnkivel foglalkozott körülöttem, csak velem nem. nem tudom direkt vagy nem.

szerintetek?



2013. febr. 8. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt látta hogy állandóan elküldöd szegény ördögöt, akkor minek próbálkozott volna sokadjára is?
2013. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyu, hogyan lássunk bele a fejetekbe? Ha lesza*ósan viselkedtél vele, akkor ne csodálkozz, hogy most ő teszi azt, ha tetszik akkor ki kell mutatni, nem ilyen hülye elmejátékokat játszani, hogy elvárjátok, hogy tudjuk mit gondoltok.
2013. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem próbálkozok egy lánynál többször. Ha ő is ilyen, akkor keresztet vethetsz rá.
2013. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem szeretik, sőt nehezen tűrik az elutasítást. Engem ha elutasít egy lány, hasonlóan viselkedek, hiszen úgy gondolom, hogy lúzernek tart. Hogy nem vagyok neki elég jó. Mert nem ismer igazán, nem tudja, miért és hogyan is szeretek. De elutasít. Bármikor, ha újra látom, ez fordul meg a fejemben. "Én nem vagyok neked elég jó." Ezért elkezdem hanyagolni. Egyrészt, mert azt gondolom, hogy cikinek tartaná, ha továbbra is próbálkoznék. Másrészt, mert én is cikinek tartanám, hogy másodszorra is próbálkoznom kell. Nincs bennem gyűlölet, de innentől kezdve a lányt, aki meg sem próbálta, nagyképűnek, vagy telhetetlennek gondolom. Automatikusan. Ezt nem direkt csinálom, ez csak jön, hiszen "én nem vagyok elég jó neki"... Ezért:

NE UTASÍTSD EL AZT, AKI TETSZIK!!!!!!!

2013. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

iGEN, így érthetőbb. köszönöm a válaszokat :)

még csak annyi, hogy akkor direkt szar le, vagy úgy csinál, hogy feltűnjön nekem?

2013. febr. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!