Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem vonzódik lányokhoz úgy és egy csaj nagyon bámulja akkor az hogy jön le egy heteronak? Mit gondol miért nézi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hetero csajok ti örülnétek ha bejönnétek egy csajnak annak ellenére hogy nem vonzódtok lányokhoz? Vagy idegesítene ha egy csaj (aki szép) nagyon néz? Ha csak simán néz (semmi fintorgás vagy ilyesmi) akkor gondolom levennétek hogy nem irígységből néz hanem pl mert tetszetek neki?!

2013. febr. 8. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem:Tetszik neki a ruha,esetleg a csaj,vagy hallotta,hogy a pasijával kavar,és gondolkodik,hogy megveri.Vagy valami oda nem illő van a csajszin,és bámulja azt.Én se szoktam hetero pasikat nézni hetero létemre,hogy jaj,de tetzik,hanem vagy izmos,és szeretnék úgy kinézni,vagy hasonlók.Nem mindenképp a tetszésre kell gondolni.
2013. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azért a nézések között van különbség.. mert ha azért nézném hogy dejó a ruhája akkor nem az arcát nézném, ha irígy lennék akkor fintorognék rá, ha meg akarnám verni:D akkor mérgesen nézném... de ha tetszik akkor ha rámnéz esetleg zavarba jövök/elnézek stb..
2013. febr. 8. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A leszbi lányokban is csak nehezen fejlődik ki a képesség (az antenna), hogy felismerje a nézés mögötti szándékot.
2013. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne...
2013. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy a heterok mennyire nem gondolnak arra az eshetőségre, hogy esetleg aki bámulja őket az leszbikus. De tényleg, és ez nem csak akkor van így, ha épp megbámulják, hanem akármikor, mindig. Egyik ismerősöm, még akkor is azt állította, hogy két csaj nem leszbikus, mikor azok ott ölelgették egymást, meg fogták egymás kezét, de nem úgy mint mondjuk barátnők, hanem azért látni lehetett, hogy mi van... vagyis ezek szerint nem mindenkinek, de azért egy leszbikus ezt levágja.

Szerintem ez azért van, mert az emberek még mindig nem teljesen fogadták el a tényt, hogy igenis vannak a vaó világban, körülöttük melegek, mondjuk lehet, hogy csak egyszerűen az ő agyuk nincs ráállva.

De a lényeg, hogy ha csak nem ő is a lányokhoz vonzódik, vagy nincsenek meleg ismerősei, akkor nem valószínű, hogy arra fog gondolni, hogy bejön a lánynak, aki bámulja.

2013. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mondjuk nem minden hetero ugyan olyan.. volt már egy hasonló kérdésnél hogy odaírta egy hetero csaj hogy ő azért levágná.. de am ja tök furcsa hogy ennyire nem gondolnak arra.. én tökre úgy gondoltam hogy simán levágják
2013. febr. 9. 21:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy csajnak rögtön leesik az, hogy ki a leszbikus/biszex, akkor ő ezt elfogadja szerintetek? Vagy van benne valami hajlam?:D (reménykedek):DD
2013. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uccsó: szerintem igen!;) De egyébként, ha tényleg heteró, nem hiszem, hogy levágná róla, hacsak nem tudja róla, vagy néz ki kimondottan butchnak. Gaydarja csak a gayeknek van... Illetve ha nem, egy heterónak azért benne kell lennie a témában, hogy rájöjjön.:)
2013. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire jön ide ez a válasz, de kábé lefedi a témát.

Nekem, mióta baráti körömben kitudódott, hogy a csajokat szeretem rendesen felkínálkoznak a heteró csajok. A bibi ott van, hogy ezek a csajok a haverjaim nőjei leginkább, úgyhogy igyekszem nemet mondani, de volt ellenpélda is. Szerencsére haverom nem rágott be miatta, sőt.

Arra akarok itt utalni, hogy nem is nézek rájuk úgy, hogy hú, de megdöntenélek, és mégis jönnek, lekapnak részegen(ők részegek, nem én), és félreérthetetlenül jelzik, hogy kipróbálnák velem. Volt akivel többször is megtörtént.

Ezt sosem gondoltam volna, tök paráztam minden ismerkedésnél, erre most meg jönnek és jönnek.

2013. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán stílus miatt is akár. Én is az arcát nézem,mégha a stílusa is tetszik,illetve ha pont rám néz, akkor egyértelműen furán jönne le ha méregetném.

De mivel van valami eszméletlen jó stílusa,így megnézem:).

15L:):D Hetero:D

2013. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!