Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én a következő dologban látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a következő dologban látom a megoldást arra, hogy végképp kiverjem a fejemből. Mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés

Ez a dolog sokaknak ismerős lehet:

Egy lányról van szó aki visszautasított de jóban maradtunk.nem találkozunk sűrűn de ha mégis akkor olyan rossz látni,ha meg nem megyek el valamilyen talira akkor meg mástól kérdezi h tán nem értem rá meg stb. Én arra gondoltam hogy: (nem is tudom h mondjam)megmondom neki,megkérem arra h mondja azt h nem lehet közöttünk semmi és akkor ezek után megszakitok vele minden kapcsolatot.

Tudom furcsán hangzik de úgy érzem ez kell ahoz h tovább tudjak lépni.

Mi a véleményed?



2013. febr. 9. 14:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Igazad van. Ha szomjas vagy, előtted a pohár víz, de nem nyúlhatsz hozzá, az rosszabb, mint ha nem látnád.


Mondd meg neki, hogy megérted a döntését, nem haragszol, de barátként nem tudsz vele közömbösen együtt lenni, találkozni, így inkább váljanak el az útjaitok teljesen. A magad dolgát nagyon megkönnyíted ezzel!

2013. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem lehetne egyszerűbb csak simán elkerülni, facebookon levenni, hogy mutassa a posztjait. Fölöslegesen kevernéd még a szart.
2013. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszi

lehet h egyszerűbb lenne de úgy érzem h magam miatt kellene ez,úgy érzem igy könnyebb lenne tovább lépnem

2013. febr. 9. 14:57
 4/23 anonim ***** válasza:
Meg kéne tanulnod kezelni a visszautasítást, nem pedig világfájdalomként megélni, minden kapcsolatot megszakítani, hogy könnyebb legyen úgy, hogy beszélsz vele. Ezzel csak azt éred el, hogy úgy fogsz tűnni a szemében, mint egy kis nyálas f.sz aki nem tudja magát túltenni egy semmiségen. Hidd el nekem, ő sem akar tőled semmit, te is minél hamarabb el akarod felejteni, egy árva szót nem fogtok egymáshoz szólni, nem kell még egyszer kitenni magadat egy kellemetlen helyzetbe.
2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ne haragudj az elejét nem teljesen értem,szóval azt mondod ne szakítsak meg vele minden kapcsolatot?
2013. febr. 9. 15:08
 6/23 anonim ***** válasza:
Te is meg tudnád szakítani vele a kapcsolatot, a visszautasításból sem hiszem, hogy kihagyta volna, amit mondatni akarsz vele. Ha elsőre nem értetted, mindegy hányszor mondogatja.
2013. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
megtudnám de ha rákérdezne (ami persze nem biztos) h miért tüntem el akkor úgy is előjönne a téma
2013. febr. 9. 15:21
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem szó nélküli eltűnésre gondoltam. Mondd, hogy sajnálod, de inkább barátok se legyetek.
2013. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

értem köszi

de ezt csak akkor mondjam ha rakerdez h miert tuntem el?

2013. febr. 9. 16:00
 10/23 anonim ***** válasza:

Ne tűnj el csak úgy szó nélkül szerintem, ez hülyeség, meg sértő is lehet a számára, na meg te is kellemetlenül éreznéd magad így szerintem, ha nicns normálisan lezárva.

Találkozzatok valamikor kettesben egy fél órára mondjuk, ott mond el neki, amit akarsz, hogy már miért nem akarsz vele találkozni, és ennyi.

2013. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!