Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ujjazzam meg magam? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ujjazzam meg magam? 14/L

Figyelt kérdés

(Nem tudtam igazán hogy melyik témakörbe való a kérdés, elnézést ha rossz helyre írtam.)

Szóval arról van szó hogy nem tudom, hogyan csináljam. Benedvesedtem rendesen meg minden, kívánom is, csak félek hogy fájdalmat okozok magamnak. :/ Tud valaki ötletet adni? Jó lenne minél hamarabb, mert most van egy kis szabadidőm és nyugi a házban, húgom és anyámék nincsenek itthon.

Köszi annak aki segít. 14/L


2013. febr. 9. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én segítenék de csak élőben!
2013. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha benedvesedtél rendesen, akkor próbálj meg bedugni egy ujjat és mozgasd, ha fáj, akkor hagyd.
2013. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Hát most erre mit mondjak.... Ha fáj, akk nem folytatod.. Egyébként meg ha benedvesedtél, akk igyekezz megkeresni a forrását.. :D Egy ujjnyi lyuknak elméletileg am is lennie kell ott, hogy a menzesz távozhasson. Szóval keresd meg a lyukat. Aztán próbáld meg beledugni az ujjad. Ha bent van, akk meg óvatosan, lassan kezd el mozgatni, ki-be húzogatni. Jó szórakozást! :D

18/L

2013. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy hogy elélvezz nem kell megújaznod magad mert az fáj, elég ha izgatód a csiklódat
2013. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hanariko ***** válasza:
100%
Hát most mondanám, hogyha félsz, akkor ne csináld, de megpróbálok valami hasznnálhatót írni. Először egy ujjal próbálkozz és szép lassan told be magadnak, mozgasd, ha fűj hagyd abba. Ha nem fáj az jó és próbáld magad ellazítani, aztán esetleg próbálkozhatsz kettővel is. (Sztm kezdetnek ennyi is elég) Am lényeg hogy lassan és semmi nem kötelező.
2013. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

óvatosan dugd be az ujjad, ha fáj, ne folytasd, izgasd magad még egy picit, aztán megint próbáld meg...elöbb-utóbb jó lesz :)

én elöször fürdés közben próbáltam, ugye tiszta kézzel, meg a víz is valamennyire síkosít

majd próbáld ki ha tudod :)

2013. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Azt hiszem engedek egy kád vizet :D
2013. febr. 9. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kádban egy csomó fertőzést elkaphatsz ha ott nyúlkállsz magadban! Előtte fertőtlenítsd ki, de szerintem ez túl melós ehhez, hagyd a kádas témát.
2013. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha már kád, akkor próbáld meg a zuhanyrózsával, vagy azt lecsavarva a vízsugárral masszírozni a csiklód, és akkor magadba se kell nyúlni....
2013. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!