Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretem a bnőmet,de szakítani akarok vele,mert látszólag elég furcsa az utóbbi hetekben!!! Sosem mondja h szeret,csak mikor megkérdem és már azt is úgy kell kérnem h mondja el h mit érez!!!! Hogyan szakítsak vele h ne bántsam meg? 17/F
2013. febr. 9. 20:22
 1/7 panini ***** válasza:
inkább beszéljétek meg a paráitokat
2013. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért furcsa? Először kezdjük ezzel.
2013. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, tegnap láttam egy csajt a buszon, és annyira tetszett, és annyira beindultam rá, hogy elképzeltem vele. Nem is kell mondanod, tudom, hogy ez is megcsalásnak számít, érzem is a bűntudatot, és tudom, hogy jobb lesz ezt abbahagyni, mert nem tudnék többet a szemedbe nézni ezek után.


Így csak nyerhetsz, mert két lehetőség van:

- szakítotok anélkül, hogy megbántanád

- a nyakadba ugrik és többször hallod fél percen belül, hogy szeret, mint eddig összesen

2013. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem kell állandóan mondogatni. Neked kell érezned, hogy szeret téged.
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És arra még nem gondoltál,hogy meg lehet beszélni a problémákat?Ha igazán szeretnéd,akkor megpróbálnád megoldani a problémát,nem pedig egyből szakítani vele.
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért fura mert nem nyilvánítja ki az érzéseit :/ tegnap is lattam 2 fiuval, és mikor rákérdeztem azt mondta h nem hozzá jött hanem a barátnőjéhez. A barátnője is ott volt az tény,de azt nem hiszem h a csajnak ennyire megy h egyszerre 2 srác
2013. febr. 9. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, attól hogy nem mondja hogy szeret, az nem azt jelenti, hogy nem is úgy érzi.

De amúgy ülj le vele beszélni erről, a helyedben ezért nem szakítanék vele..

De hát te tudod.

2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!