Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá, milyen témával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá, milyen témával?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy busszal megyünk minden reggel és nagyon megtetszett fél éve, mondhatni szerelmes lettem. Be is jelöltem facebookon, mert mindig néz a buszon Már 3-4 hónapja azon gondolkozom, hogy ráírjak-e vagy sem. Most bátorságot kaptam hozzá, hogy ráírjak, viszont nem tudom, hogy hogyan. 15/L
2013. febr. 9. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Inkább bele habarodásnak nevezném.
2013. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd, hogy nem sokára jönnek a végrehajtók és csak ő menthet meg a szerelmével.
2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelmesebb tippek?
2013. febr. 9. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

inkább a buszon menj oda hozzá és ott beszélgessetek.

mondd azt pl. hogy már régóta látod őt minden nap a buszon és szeretnéd őt személyesen is megismerni


24/F

2013. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és kevésbé értelmes válaszokat! :)
2013. febr. 9. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
ja szerintem is élőben. kérdezd meg h nem baj e ha mellé ülsz. aztán vmi téma... (abban én se vagyok jó, sorry :D)
2013. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!