Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magan azon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magan azon ha a barátom, aki állítólag szeret egy olyan lányért szakított velem, akinek van valaikje?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy engem szeret,meg hogy jobbat érdemlek,stb..Eleinte csak annyit hogy "tudom hogy neked nemjó velem","jobbat érdemlesz mint én".."én nem vagyok elég jó hozzád",aztán a végén msnen dobott..De minden nap rámír azóta meg hogy találkozzunk,meg beszéljünk,meg ilyeneket,meg hogy még lehet hogy összeakar jönni velem..Most mit csináljak?
2009. szept. 5. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
plussz a csajjal jön minden nap,és látom őket együt,ne járnak,meg semmi,de mégis szarul érzem magam......Mit tegyek ez ellen? Úgy érzem hogy sohasem fogom tudni elfelejteni:-( ja és nem 14éves hisztis vagyok....bunkók kiméljenek:-S
2009. szept. 5. 20:07
 2/3 anonim válasza:

A csajt érje autóbaleset "véletlenül" !

De szerintem ne strapáld magad egy ilyen kis fsz miatt ! 1 hét múlva ugyanez lesz egy másik lánnyal ....

2009. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pasidnak nem volt elég mersze hogy kimondja. Ezért megpróbált rávezetni, ez nem megy neki, és a szemedbe se mer nézni, ezért MSN-en tudatja veled hogy pápá.

És mivel a másik csajszinál nem járt sikerrel, ezért próbál visszakapni, mert nem szeretne egyedül lenni.

Vagy éppenséggel nagyon megbánta amit tett.

Ha visszaengeded is szenvedjen egy keveset, hanem nem tanul meg értékelni téged.

2009. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!