Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. Ő tanít gitározni, úgyhogy gyakran megesik, hogy közel vagyunk egymáshoz. Csakhogy amikor ez megtörténik, elkezdek reszketni, a szívverésem ezerre ugrik, és alig tudok megszólalni. Szerintem már észrevette, de én el szeretném mondani neki, csak attól félek, hogy elijesztem, vagy máshogy fog rám nézni. Hogy mondjam el neki?
2013. febr. 10. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki egy puszit :)
2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tedd a kis kezedet a nemiszervére és azonnal levágja h mi van.
2013. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sándorjános ***** válasza:

Nem szabad, hogy poénra vegyen, mármint ha eljön a puszis rész, amit az előttem szóló javasolt. Ha vallomást akarsz tenni valami ilyesmivel jobb ha biztos vagy benne, hogy ő sem közömbös. Nem kell, hogy fülig legyen beléd, de közömbös ne legyen.

Ha ő nem meri megtenni, hogy elhívjon valahová, az látszik rajta (ez a férfiak többségén meglátszik, tudom, hisz én is ilyen volnék) ha látsz benne ilyesmi minimális szorongást biztos lehetsz benne, hogy elmegy veled.

2013. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy segíteni akarsz niko93, de szerintem ez nem jönne be, mert én 14 éves vagyok, ő meg 16
2013. febr. 11. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
már hogy ne jönne be? nagyok vagytok már.
2013. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:))
2013. febr. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!