Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek ilyen kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek ilyen kicsi melle van ez hátrány?

Figyelt kérdés

[link]

nem én vagyok egy képen hanem egy ismerősöm de nekem is ekkora talán picit jobban látszik azért. annyira irigylem őt mert ő elfogadja ,hogy kicsi neki és boldog én meg folyton e miatt aggódom meg utálom magam.


2013. febr. 10. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan relatív dolog. Van egy srác, aki tetszik nekem. Kicsi mellű csajjal járt több mint egy évet. Utána megtetszett neki egy nagyobb mellű, aki nem akar tőle semmit. Erre most azt hiszed a mellem alapján fog dönteni, hogy akar-e engem?

Nő vagyok, de szerintem ezt a férfiak már nem olyan fő alapnak veszik egy hosszú kapcsolatnál.

2013. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van aki irányában hátrány, s van aki felé nem.

Én is hasonló kategória vagyok, de nem érdekel. Ez van.

2013. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy az, hogy az ismerosod elfogadja magat es boldog, te viszont szenvedsz es nem szereted magad, azt jelzi, hogy a problema eleve nem a mellmerettel van, hanem a hozzaallasodban, gondolkodasodban! Ha masnak megy es el tudja fogadni magat, neked miert ne menne, miert ne tehetned ugyanezt?!


Elso korben annyit tanacsolnek, hogy probalj beszelgetni ezzel az ismerosoddel, mondd el neki a felelmeidet, o is biztos el fogja mondani, hogy o hogyan velekedik errol a temarol es aztan probalj erot meriteni belole, kovesd az o peldajat.

2013. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még úgy se a melle volt feltűnő, h ilyen volt a kérdés. Nekem a feje jobban szemet szúrt, nem tetszik a csaj..
2013. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a pici mell. De talán a bnõdé annyira nem széo. Viszont az se szép tõled hogy kirakod a képét.
2013. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azért tűnik kicsinek a csaj melle, mert irreálisan nagy a feje.

Amúgy a férfiaknál kb 3-4 alkalom után elmúlik a nagymellű-varázs, ahogy a hosszúcombú-varázs is elillan.


25/N

2013. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a mellek tökéletesek. Mondjuk ez a lány nagyon szép, nekem ez az elsődleges dolog, ami számít. De miért ne fogadná el magát? Te miért nem fogadod el magad?
2013. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kicsiket is lehet simogatni, puszilgatni, stb! És megvan az az előnyük, hogy késöbb ereszkednek meg.

F.

2013. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!