Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ott akarják folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ott akarják folytatni? Kicsit elegem van már ebből!

Figyelt kérdés
Megismerkedek egy sráccal, és rögtön azzal jön, hogy majd fb-n folytassuk. Esküszöm, már a hideg ráz ettől a ... oldaltól. Miért ott kell folytatni? Van pl. skype, mail, stb...
2013. febr. 11. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért virtuálisan akarjátok folytatni. Nem élőben kellene?
2013. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Telefon.:D

Elegem van az internettől...:D

2013. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mail szar, Skype-ot nem használok, ahogy MSN-t sem, mert elavult. Ha már egyedül arra a sötétkék hulladékra vagyok felregisztrálva, mert ott minden ismerősöm elérem (ha nem sztrájkol a rendszer), akkor már használom is...
2013. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az életben is folytatnánk, de ott akar csevegni.
2013. febr. 11. 10:39
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
ez most komoly? azon akadsz fent hogy milyen úton éred el a neten keresztül ?:D ha még azt írtad volna hogy miért nem élőben akkor jogos lenne de így ? nem qrva m1 ha mindketten ugyanolyan net függők vagytok csak éppen más szolgáltatót favorizáltok ?
2013. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
h lehet már NETEN csevegni? esetleg általános iskolás korodba még működik amikor nem történik semmi így se úgy se de afölött már erősen kártékony.
2013. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok mindig fent, és nagyon lassan válaszolnak ezek a fiúk, miért kell egyszerre több emberrel beszélni, ha meg akar ismerni egy lányt? Ha én ismerkedni akarok, akkor közben nem beszélek a barátaimmal.
2013. febr. 11. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a véleménye. Aki nem akar msn, mail sokan nem szeretik, mert nem tudnak gépelni ennyi. Ezért mindenki mást fog használni. Én sem szeretem az fb-t, ha lehet kerülöm. Élőben sokkal jobb, de ez van.
2013. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ez meg milyen már, hogy mind azzal a dumával jön, hogy x.y. vagyok, keress meg fb-n, és ott folytatjuk??? Aztán majd találkozunk.
2013. febr. 11. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a facebook javasolj neki mást, ilyen egyszerű.
2013. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!