Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányok tudják elnyerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok tudják elnyerni az ilyen fiúk szívét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy az egyik osztálytársamba teljesen bele szerettem...de már 2.-as korom óta és hát úgymond ő mindenki álma.. mármint az osztályba. Sportol,jól tanul stb.. NAGYON JÓL NÉZ KI!!:DD:\ Az osztályból még senkivel se jött össze és hát szeretnék ezen változtatni:) Hogy viselkedjek,milyen legyen a külsőm?:| mitől szeretne igazán belém?:\:)

2013. febr. 11. 15:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja és hát ugye ez az utolsó évünk..és végre meg szeretném valósítani az álmomat!:)

(8.-as vagyok)

2013. febr. 11. 15:10
 2/15 anonim ***** válasza:

Ejtettél helyesírási hibát. OsztálybaN, nem osztályba.

A kérdésre a válasz: azok a lányok tudják általában elnyerni a pasik szívét, akik mindig vidámnak tűnnek, sokat nevetnek, sok barátjuk van, mindenről van véleményük.... az a tapasztalat hogy itt Magyarországon (de most ne általánosítsak, akkor úgy mondom az én ismerőseim között) azok a lányok népszerűek, akiknek nagyon hosszú világosbarna hajuk van és barna szeműk, soványak de mellük, azért az van.

Most mondtam pár dolgot, de ettől ő még lazán lehet másmilyen és tetszhet neki épp ellenkezője a felsoroltaknak.

2013. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

"bele szerettem" helyesen: beleszerettem

"2.-as" helyesen: 2.-os

"osztályba" helyesen: osztályban

+ rengeteg vesszőhiba

Egyébként minden lány a jóképű srácokra bukik, így mivel nagy a konkurencia, nincs sok esélyed.

2013. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nyero fazon de még nem jott ossze senkivel annak komoly oka lehet...leginkabb az hogy meleg. Ugyebar azt nem teregezi ki az ember igy eljatsza hogy o a megkozelithetetlen, neki senkire nincs szuksege.
2013. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem a vékony kismellű pici fenekű hosszú hajú természetes, smink nélküli, nem cigiző, nem k*rva, kedves, aranyos, sportos, nem nyafogós lányok tetszenek
2013. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jó,bocsánat!

Na de komolyra fordítva a szót néha szokott jeleket adni. Pl. van,hogy óra közben csak így rám néz sokszor. Meg mindig előre enged,ha olyan helyen vagyunk. Meg sokszor rámnéz...(onnan látom,hogy mellette ülök,angolon és infón) :) és ha nem nézek oda akkor is látom:D Olyan is szokott lenni mostanába,hogy tesi után amikor öltöznek és megyek le olyan mintha direkt ott játszaná magát.. vagyis hát ott alsónadrágba van meg nem öltözik fel:O

2013. febr. 11. 15:56
 7/15 A kérdező kommentje:
HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT BOCSÁNAT!
2013. febr. 11. 15:56
 8/15 anonim ***** válasza:

A "2.-as" helyesen van írva. Mindkét írásmód jó!


--------

Villants cicit! ;)

2013. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
figyi ha így érdeklődik irántad akkor szerintem simán menj oda hozzá beszélgess vele és légy vidám mert azt szeretik a fiúk!
2013. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De az nem baj,hogy mondjuk én nem vagyok ilyen nagyon példás...úgy értem,hogy nem vagyok ilyen 4-es tanuló inkább közepes vagyok..meg ilyesmik:D Az nem számít?
2013. febr. 12. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!