Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a kiszemeltemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltemnek, más tetszik?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, Van egy barátom, akivel nagyon jóban vagyunk mindent megbeszélünk, és a barátságunk alatt beleszerettem, erre ma közölte velem, hogy odáig van a húgomért és segíthetnék neki, ráadásul egész nap róla beszélt.. Mit tegyek??

2013. febr. 12. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hugodnak nem tetszik, én elmondanám neki, hogy nekem igen. Még ha ciki is egy picit, legalább nem neked kell a hugoddal összehoznod őket.
2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És még az is lehet, hogy rájön, hogy ő is megkedvelt, sőt mi több...
2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha a barátságunk ezzel véget ér?? Mert ezt sem szeretném, fontosabb annál nekem. :| köszönöm a választ.(:
2013. febr. 12. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátságotok végetér? Miért? így érdemes a te szempontodból folytatni, hogy végig kell nézned adott esetben, hogy ő és a hugod szeretik egymást és el kell titkolnod az érzéseid? Neked ez úgyse lenne barátság már - csupán színjáték. Légy őszinte vele.

Mondd neki, hogy tudod, hogy jó haverok vagytok, de nem tudsz segíteni neki, mivel valaki másnak is tetszik. Nézze el neked!

Aztán reméld hogy rájön, hogy neked. Nem igaz barátság ha ezen múlik.

2013. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszönöm szépen!
2013. febr. 12. 13:27
 6/7 anonim válasza:
Kamilla?
2013. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kamilla? :D nem. :)
2013. febr. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!