Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 170 cm körüli sovány pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 170 cm körüli sovány pasik jönnek be, olyasmi arccal mint a képen lennt. De miért nem találok ilyet sehol?

Figyelt kérdés

[link]

Ritkán látok csak olyat aki ennek az ideálnak megfelel, pedig olyan jó lenne. :) Barátnőm szerint ez teljesen átlagos megjelenés. Akkor én hogyhogy nem látok az utcán egy ilyen férfit sem?


2013. febr. 12. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el, hogy szerinted erre a kérdésre milyen releváns választ lehet adni? De komolyan, mégis milyen választ vársz?
2013. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hogy ti láttok e ilyen pasikat mászkálni? :D

Vagy ismertek e ilyet? Vagy lehet hogy nekem vannak nagy elvárásaim?

2013. febr. 12. 13:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha én láttam ilyesmi fazont az rajtad segít? Vagy nem értem.
2013. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Traune ***** válasza:
neked vannak nagy elvárásaid, ez a kép amit küldtél ez a tipikus ideál csajoknak. Ez a "ha neki felcsusszan a szája széle egy mosolyra akkor nektek a bugyitok le". ilyen álompasi kategória kevés van, és az hogy sovány, ilyennél ne várd. a csávó képén látszik hogy magasabb alapból mint 170 és aki igy néz ki ad a testére is hogy kinézzen rendesen.
2013. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen mert akkor tudom hogy léteznek ilyenek, nem csak 1. Az igazság az hogy, van egy valós személy, aki tetszik, de soha nem lehet az enyém, rá hasonlító pasit keresek hogy el tudjam felejteni őt.
2013. febr. 12. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem találsz ilyet, mert aki ilyen alacsony, azt nem veszed észre.
2013. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, én az ilyen sapkához már régen öreg vagyok. Amúgy 170 vagyok.
2013. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem egy átlagpasi, ez egy férfi modell. Nem látsz ilyet az utcán? Nahát. Nem tömegközlekedésen közlekedik. :) És valószínűleg nem egy körben mozogtok. Megfejtettem a rejtélyt? Az én szeretőm egy modell alkatú és arcú srác, a nagyon jóképű kategóriából. Sokszor méláztam már, hogy basszus sehol sem látok ilyen jó pasit, aztán rájöttem, hogy igen, vele sem találkozom csak úgy szembe, mindenhova autóval jár, jó körökben mozog, hol is találkozhatnánk. Szóval ennyi kb. :)
2013. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
# 7: az szép kor, azt hittem a legöregebb ember olyan 110 év körüli.
2013. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Ja, én is épp ezért nézelődtem ám, hogy hátha találok valakit, aki a szeretőmre hasonlít, de komolyabb kapcsolatra is alkalmas. Csak aztán rájöttem. :D Bár megjegyzem, egyetlen pasit láttam az elmúlt két évben, aki megközelítőleg hasonlított a fickómra, az Árkád Mekijében dolgozik, az egyik sötét hajú borostás srác. Na ő hasonló kaliber, külsőre legalábbis, szóval azért lehet találni, millióból egy. :)
2013. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!