Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy tetszene ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy tetszene ez az apró ajándék valentin napra?

Figyelt kérdés

Egy szerelmes idézetes bögre. Nagyon szép idézet van rajta, ami leírja mennyire szeretem, és mindig ő jár a fejemben...

Ja és 2 hónapja vagyunk együtt, tehát nem tudtam személyesebbet adni, na meg ő is eléggé romantikus típus.

Szerintetek milyen? ^^


2013. febr. 12. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha a párodnak tetszik akkor ok. Engem nem hatnál meg vele.
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes, nagyon cuki, egy csoki megtette volna...
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jó lesz
2013. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En orulnek neki. :) F/18
2013. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nagyon gagyi....
2013. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bögre: a legfeleslegesebb és sablonos ajándék.

idézet: utálom! az emberek nem tudnak gondolkozni?! sokkal szebb ha írsz egy szerelmes levelet magadtól, nem egy facebook *.* <3 idézeeteek nyááh *.* oldalról leszedett szart..

bocs a megfogalmazásért, de én egy doboz toffifeenak jobban örülnék.. -.-"

2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne olyat vegyél a párodnak aminek te örülnél,olyat vegyél aminek egy fiú örülne :)
2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Porfogónak elmenne.
2013. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sütök neki tortát és feldíszítem szíves cukormázzal. Lehet rá krémmel írni SAJÁT gondolatokat. Persze ez csak egy ötlet de szerintem sokkal többet ér egy olyan dolog amit te csinálsz neki. Persze csak valentin napon vagy évfordulón adok ilyen ajándékot. Mert az hogy lemegyek és veszek egy szívecskés valamit oszt le van tudva nekem olyan gáz.
2013. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó én a sütis dolgot nem tudom megoldani, mert nem itthon találkozunk...
2013. febr. 12. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!