Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok (leginkább tini srácok) egy szerelmes levélre?

Figyelt kérdés
Hogyha névtelenül küldi nektek egy lány, de ír bele valamit, amivel rávezet a dologra (pl. jó veled beszélgetni az ablakban ülve, vagy többször is mehetnénk együtt sétálni, és mondjuk te nem nagyon szoktál másokkal sétálni, leginkább egyedül) ?
2013. febr. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány akkor egy találkozásnál megcsókolnám.Ha nem tetszene és csak barátság akkor beszélgetnék róla a levélről,hogy jól esett stb csak sajnos van egy jelölt.De ezt úgy mondanám,hogy "nem tudom,hogy ő küldte"
2013. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves dolog, még ha amúgy nem is esetem a lány, azért jól esne egy ilyen :)

22/f

2013. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
K*rva jó lenne:)
2013. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék :)
2013. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer írtam egy levelet egy srácnak, akinek bejöttem és nekem is ő. Aztán elköltözött, nem beszéltünk kb 5 hónapig, és akkor írtam meg neki a levelet, ami nem az a kifejezetten csöpögős maszlag volt, hanem egy komoly iromány. és a srác volt akkora f@sz, hogy válaszra se méltatott...
2013. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!