Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ez? Hogyhogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez? Hogyhogy nem bírják ki 1 hétig szex nélkül?

Figyelt kérdés
Az úgy volt hogy 1 hétre mentünk nyaralni augusztusban..mondta anya hogy esténként mindig mellettem alszik (3an voltunk és 2 kétszemélyes ágy volt) kb. 3. nap mikor már lefeküdtem suttyogtak valamit...jött anya az ágyba és mondta nekem hogy kipróbálja hogy milyen a másik ágy...blablabla..majd ha felébred este visszajön..(nem azért h annyira anyaigényes vok csakhogy ne egyedül aludjak, tesóm sincs :S) persze tudtam h mi lesz a dologból..Hallottam az ágy "nyikorgását" mást nem nagyon...aztán pár perc mulva beszélgettek míg egy darabig, aztán visszajött anya ezzel a dumával: "Ááá nem jó az az ágy, kemény, visszajöttem" én meg mondtam hogy azért nem alszok még mert fáj a fejem...csakhogy legyen vmi ürügy ... de nem hixem el hogy nem bírnak ki 7 napot szex nélkül!!!! :@ mérges vagyok!!
2009. szept. 6. 21:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

ööö mivan? Miről van szó? Hány éves vagy?

Anyunak meg apunak, főleg így, hogy kapcsolatilag rendben vannak nagyon is illik együtt aludni és ha szexelnek, akkor szexelnek. Féltékenység lehet benned.

Gyereknek meg egyedül kell aludni, nem a szüleivel.

2009. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
A tinik itt arról szoktak írni,hogy nekik naponta legalább egyszer kell?Ők miért nem bírják ki szex nélkül?
2009. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D De jót röhögtem. :) Kemény volt az ágy... Hehe.

Már bocs, de miért kellene egyáltalán veled aludnia anyukádnak? Meg naná, hogy nem bírják ki egy hétig. Hány éves vagy?

2009. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

hát ha már tudsz szgépet használni és viszonylag értelmesen fogalmazni, akkor 12-14év körül lehetsz.

Ennyi idősen már tényleg aludhatnál egyedül.


Apáddal voltatok nyaralni, vagy nem éltek már vele és anyádnak a mostani barátjával vagytok?

Mert eléggé a féltékenységet érzem a hangodból.


amúgy anyád dumáján meg majdnem elröhögtem magam, csk nem akartam, hogy a macsek az ölemben felriadjon:)

elég ócska dumát próbált beadni:)

2009. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
a saját apummal voltunk, sosem volt anyának másik barátja...amúgy nem baj DE nem értem h miéééért nem bírják ki 1 hétig szex nélkül, miért annyira muszály az a rohadt szex!!! Nekem nem hiányzik meg nem is akarok talán soha (még így gondolom) de minek kell az, nem értem meg!!! :@
2009. szept. 6. 21:14
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Lány vagy fiú?

Inkább örülnél, hogy harmonikus az élet a családodban.

2009. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer majd te is kipróbálod, akkor megérted. Nem értelek... :S
2009. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki,hogy egyáltalán Melletted aludt. Én biztos nem aludnék az ennyi idős lányom mellett, ha ott van a férjem. Még mit nem..

Nagyon el lehetsz kényeztetve..


Bár magát a szexet szerintem sem ott kéne intézniük, úgy hogy halld. De szerintem ezt akkor érted meg igazán, ha Neked is lesz ilyen kapcsolatod.

2009. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp hogy jó, ha nem bírnak ki egy hetet sem. Nekem is volt hasonló élményem, én sem értettem, hogy miért csinálják, amikor meghallhatom. Sajnos nincs mit tenned, el kell fogadnod, hogy a szüleid felnőttek, és rendszeres nemi életet élnek. Majd pár év múlva rájössz, hogy néha egy napot is nehéz kibírni.
2009. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

de valaki el tudná magyarázni hogy miért? :(

annyira jó az, hogy azt mindig kell csinálni?

2009. szept. 6. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!