Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek a fehér bőrű lányokat?

Figyelt kérdés
Fehér a bőröm nagyon és félek a barátom előtt ujjatlanba lenni, mert olyan fehér bőröm van hogy mellettem a papír szinte már majdnem néger. (olyan ázsiai jellegű de nem sárga, inkább rózsaszínes beütés) Már többször megkérdezték hogy Albínó vagyok-e de barna hajam és kék szemem miatt a kérdező jött ki hülyén..:) Barnulni se bírok mert mindig leégek.. szoliba szintúgy nem akarok menni. Titeket zavarna ha a barátnőtöknek hófehér bőre lenne?
2013. febr. 14. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

" hogy mellettem a papír szinte már majdnem néger"


Küldenél (bármelyik testrészedről) képet ?

2013. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van barátod. Gondolom akkor is fehér volt a bőröd mikor összejöttetek, így nemigazán értem a hogy miért nem mersz mutatkozni előtte.
2013. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Nagyon szégyenlős vagyok, és magabiztosságom is lent van valahol a föld alatt.. és félek hogy kritizálni fog miatta.
2013. febr. 14. 09:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugye ez vicc? Bocs, de én kimegyek kiteregetek, ennyi és már leégett az arcom. Most ez miért kérdés, ha tetszel valakinek, akkor így fogsz tetszeni. Engem ez nem zavart, hogy ennyi érzékeny a bőröm, nem megyek napra.
2013. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A fehér bőrrel nincs semmi gond. Annál inkább a füstölt barnával... Szóval nem parázz... :)
2013. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szeretjük a fehér bőrű lányokat!
2013. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja nem rossz az kivéve ha “sápadt“ (sárgás árnyalatú) fehér.
2013. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok dolog számít kívül-belül ,de a bőrszín nem.
2013. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Kb a bőrszín az utolsó, amit megnézek egy lányon:D Ne parázz. Egy önbizalom hiányos nő a legbosszantóbb:D
2013. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!