Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál valentin napra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kaptál valentin napra? Vagy mit csináltatok a pároddal? (:

Figyelt kérdés

kort és nemet is írhattok:)

(én virágot kaptam, és pizzáztunk:D)


2013. febr. 14. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
én egy csekket kaptam a démásztol ...
2013. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
xd
2013. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hajtogatott egy szívecskét (ezt a suliban kaptam) és olyan remekül sikerült neki, hogy fél órát szenvedtem, hogy ki tudjam nyitni :)

ezen kívül egy nagy szív alakú párnát és majd hétvégén megyünk együtt valahová... még meglepi :)

17L,18F

2013. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
de épitsetek egy bárkát is hogy nehogy belefulladjatok az özönviz szerü nyálba
2013. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kaptam semmit, és nem csináltunk semmit, ugyanis inkább elment próbára a zenekarjával...


24L

2013. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól tette.


"Valentin nap: mutatjuk ki a párunknak, hogy szeretjük mert az év többi 364

napjába ezt nem tesszük meg mert férfiak vagyunk."

Asszem ezt Al Bundy mondta

2013. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

most miért kell ezt a napot lefikázni??? akkor ezzel az erővel kérdezhetnénk, hogy miért van anyák napja?? mert ugye mindig ugyanúgy szereted az anyukádat... vagy miért van nők napja? vagy miért ünnepeled a név/szülinapod??

egy egyszerű kérdést tett fel, válaszold meg... vagy ha nincs párod/nem kaptál semmit, akkor nem kell írni!!

2013. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy nagy, hatalmas SEMMMIT -.-"
2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

ma 19:22

azért fikázza le mindenki, mert Az anyáknapja értelmes ünnep: Megahándékozod azt aki felnevelt. A születésnap is értelmes mert az azért mindenkinek jeles nap és szeméylreszabott. Névnapot sem tarto kcsak felköszöntö maz ismeröseimet.

Na De Valentin-nap? Milyen szájizzal veszed át azt az ajándékot amiröl tudod hogy csak azért kapsz, mert hogy "ez az ünnep" tök savanyu az egész ahogy mindenki erre veri el a pénzét. Ráadásul annyira átlátszó. Egy párkapcsoalt mulando, de a születésnapod és az anyád az örökké az marad aki... Ez a külömbség...

2013. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy szerelmes csókot kértem a barátomtól Valentin-napra, mert mostanában sosem csókolózunk... (Szájra puszi van, de olyan igazi CSÓK már emberemlékezet óta nem volt köztünk sajnos. 3,5 éve vagyunk együtt.) És most csak azt kértem tőle, hogy csókoljon meg Valentin-napon, úgy igazán, szenvedéllyel, újra, mint régen... vagy ha úgy nem tud, vagy nem akar már, akkor csak valahogy, de rendes csók legyen, ne csak szájra puszi.

De nem csókolt meg... :'( Egész este vártam és nem. Most meg itt fekszem mellette, ő alszik, én meg szomorkodom magamban itt a GYIK oldalon...

Kérdésre a válasz: nem kaptam semmit...

2013. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!