Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok hogy viszonyúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok hogy viszonyúl ahhoz hogy gyk-n vagytok, meg az itteni pikáns témákhoz? Tudja egyáltalán, és ha igen, zavarja? Nő,40 :-)

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban már azt sem engedi meg az egyik fél, hogy az illető a gyakorikérdések.hu-t olvassa akkor abban a kapcsolatban valami nagyon nagy gáz van. :)
2013. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, ez nállunk sem gáz. Csak nem érti engem ez miért szórakoztat:-)
2013. febr. 15. 07:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért szórakoztat mert minden egyes nap felnyitja a szemem, hogy még van lejjebb...
2013. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jókat röhög rajtam, mikor ülök a gép előtt és fogom a fejem.:D
2013. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na igen, én is így vagyok vele. Bár akad amikor normális dologra fut rá az ember. A lentnél tényleg mindig van lejjebb:-)
2013. febr. 15. 07:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Párommal közösen "visszük" a GYK-t, szóval ügy lezárva innentől. :)
2013. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs párom, szóval nem gond :D
2013. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az én párom tudja, őt nem zavarja, és ő nem gyikezik.

Mondtam neki, h néha segítő szándékkal lépek fel az oldalra, néha meg csak, h egy jót röhögjek, van amikor meg olyan téma van, amit közösen kivesézünk.

39/N

2013. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Velem röhög, mikor egy-egy kérdést, vagy választ felolvasok neki. :)
2013. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudja, őt nem érdekli mi van itt. Én meg árgus szemekkel figyelek, hogy a gyerekeim ne tévedjenek ebbe a témába, mert ők is regisztrálva vannak :-P
2013. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!