Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejövök egy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy ronda pasival, az azt jelenti, hogy rossz csaj vagyok?

Figyelt kérdés

Udvarol az egyik évfolyamtársam, csak kicsit csúnyácska. Tudom, nem kéne adni a sztereotípiákra, de fontos számomra mások véleménye, és őszintén szólva nem szívesen mutatkoznék vele. A másik dolog, hogy gyakran mondják: a ronda pasiknak csak akkor van jó csaja, ha gazdagok. De ő nem gazgad. Szóval ronda pasi + szép csaj = lehetetlen?


A másik dolog, hogy mint barátot kedvelem, de egyáltalán nem vonzó külsőleg, el nem tudom képzelni, hogy megcsókoljam. Pedig 3 éve ugyanezt eljátszottuk, udvarolgatott, egyre közelebb engedtem, aztán mire összejöttünk volna, megmondtam h bocsi nem. Azóta maradtunk barátok, és ő azon az elven van, hogy míg készen nem állok rá újra, összejövünk. Nem tudom, mit tegyek. Hogy mondjam el neki, hogy nem akarok semmit? Hozzáteszem, beszéltünk facebookon, mondta h nagyon kedvel stb. és beszéljük meg élőben. Mondtam h jó....de teljesen bűntudatom van mellette, nem akarom megbántani. Ha nem figyelek oda rá, megsértődik, ami zavar, mert utálom ha valaki haragszik rám. Viszont máskor meg piszkálgat meg állandóan rajtam lóg...Kérlek, segítsetek!


18/L



2013. febr. 15. 14:30
1 2
 1/15 NagyD1990 ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy te csak barátkozni szeretnél vele, és hogy értse ezt meg. Ha összejönnél vele, miközben nem érzel iránta vonzalmat, akkor az csak egy szenvedés lesz mindkét fél számára. Emiatt meg ne legyen bűntudatod. Végül is próbáltál korábban úgy érezni iránta, de ezt így nem lehet erőltetni. Se te, sem pedig ő nem tehet arról, hogy nem úgy érzel iránta.
2013. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Nem csoda, hogy a ronda pasiknak nehéz a sorsa... Ha nem tetszik, mond meg neki kerek perec, de ne hitegesd. Ronda fiúként valószínű még amúgy is számtalan elutasításban lesz része, úgyhogy hozzá kell szoknia.
2013. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy kerdes: te biztos 18 vagy? :)
2013. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdés 8 különböző formában láttuk már mindig az hogy mit tegyek egyszerű " szia én tényleg nagyon bírlak meg minden de csak mint barát nem tudom hogy te ennél többet érzel irántam vagy sem mert úgy vettem észre igen ha így van akkor szeretném veled tisztázni hogy köztünk nem lesz semmi nem vagyok beléd szerelmes (és akkor mégse azt mondod neki hogy bocsi nem jössz be külsőre) de szeretném ha barátok maradnánk " ennyi. azért ne tartsatok magatok mellett senkit hogy felpumpálja az egótokat mert a másik félre nézve ez kihasználás mondd meg neki nincs ebben semmi bonyolult és nehéz csak az hogy kell valaki aki folyamatosan csapja a szelet nem?
2013. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd, akkor a külsőségek nem számítanának ... azaz nem érdekelne, hogy más mit szól, amikor vele "mutatkozol".

Ezek alapján meg nem szereted. Így ha jót akarsz neki, akkor nem is barátkozol vele. Mivel amíg a barátság tart ő reménykedni fog és képtelen lesz túllépni. Ezzel elveszed a lehetőséget tőle, hogy normális lányt találjon, aki szeretni is tudná.

2013. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Igen, biztosan 18 vagyok XD Talán csak azért vagyok ilyen kis "gyerekes" most, mert...nem is tudtam mit tegyek de komolyan.

2013. febr. 15. 14:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen gondban voltam sokáig. Nagyon jól éreztem vele magam, imádom a személyiségét, a humorát hogy udvarias stb. De arcra egyáltalán nem tetszik. Mert semmi jóképűség nincs benne. De tudod mit? Egyik ismerősömnek mondtam hogy "Jó vele lenni, végre valaki akit érdeklek, és ő tényleg egy jó ember. De nem tetszik az arca. És majd megszólnak érte hogy milyen csúnya pasim van. Meg nyilvánosan mutatkozni vele, áhhh..." mire azt mondta az ismerősöm, hogy ne azzal törődjek hogy ki mit gondol. Legyek azzal akivel jó lenni, aki úgy kezel ahogyan kell. Meg tényleg ha belegondolok. Legyek együtt egy jóképű próbababával, aki belsőleg lehet nem túl jó, csak azért hogy XY ismerősök előtt felvághassak vele? Kettesben úgyis nekem kell vele lennem, meg számomra kell hogy jó legyen nem az osztálytársaim ízlésének. És arra jutottam hogy ha nekem ő megfelel, és vonz, akkor miért ne? Inkább leszek boldog egy kevésbé jóképű fiúval, mint boldogtalan egy jóképű szoborral, vagy boldogtalan egyedül.


Persze nálam ott van az hogy nekem azért bejött mindig egy kicsit. Ha undorodsz tőle akkor úgy már nehezebb.

2013. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran látni, hogy szép lány kevésbé szép fiúval..


Nekem is volt olyan barátom anno (mondjuk én nem vagyok szép, inkább csak átlagos), hogy többen megkérdezték, hogy tudok vele mutatkozni???


Sokan csúnyának látták, én nem... én a karakteres férfiarcot láttam benne. (Nem mellesleg azóta elmúlt 23 év, nemrég láttam, igencsak jó pasi lett belőle! )


De ha Te csúnyának látod, ha nem tudnád megcsókolni, ha cikinek érzed vele mutatkozni, akkor ne rabold az idejét! Engedd el, legyél vele őszinte, hadd találjon magának valakit, aki büszkén fog feszíteni mellette, mert úgy érzi, megtalálta a hercegét!

2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#5-ös: ez teljesen igaz! Ő is megmondta, hogy szeretne velem jóba lenni, de még csak rá sem hederítek (pedig ugyanúgy figyelek rá mint másokra, csak neki több kéne), és hogy ilyenkor inkább elmegy, mert nem érzi fontosnak magát...és vagy foglalkozzak vele majd elmegy, minél távolabb, mert nem tud másképp gondolkodni. És én meg azt mondtam neki h ne haragudjon...Ezt tuti félreélrtette. Na de akkor ebből sem lesz már barátság úgy látom.
2013. febr. 15. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

"Ha összejövök egy ronda pasival, az azt jelenti, hogy rossz csaj vagyok?"


ha megeszem a szemetet az azt jelenti, hogy éhezem és nincs pénzem jobb kajára? -szintű bemutatkozó kérdésedet láthattuk. Igen!...

2013. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!