Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valakinek szüzen orgazmusa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakinek szüzen orgazmusa?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok, mert úgy érzem..orgazmusom volt, de nem elégítettem ki magam, és nem is feküdtem le senkivel. Normális az ilyen? :/
2013. febr. 16. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

spontán orgazmus? igen. milyen kis mázlista vagy :P

persze, hiszen, mikor önkielégítést végez az ember, akkor is gondolom azért csinálja, hogy orgazmusa legyen, én legalábbis azért...

szüzen is megtapasztalahtod ezeket az örömöket, legalább el tudod képzelni, milyen lesz majd egy ellenkező neművel az első.

2013. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az orgazmus az idegvégződések kisülése, teljesen független attól, hogy szűz vagy-e vagy sem. Az meg, hogy nem elégítetted ki magad közben, megint teljesen normális, csak azt nem tudom ilyen szépen megmagyarázni.
2013. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mázli? :/ mert nem teljesen érzem magam mázlistának..://..valahogy kicsit úgy érzem mintha elvesztettem volna:/..az első teljesen ugyan ilyen lesz..vagy azért más?
2013. febr. 16. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon más lesz. Telejesen más egy igazi aktus közben az orgazmus mint spontán vagy önkielégítés közben. Szerintem sokkal-sokkal jobb mással együtt átélni:)
2013. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te csakazért is el akarod rontani a saját örömödet, mert ugye azért ritka, hogy valakinek csak úgy random ilyen jó érzése legyen, akkor tessék. Agyalj még fölöslegesen, ahelyett, hogy kiélveznéd. Az, hogy önkielégítés közben, vagy csak spontán orgazmusod van, semennyire sem befolyásolja a szüzességedet.
2013. febr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan masztizz is, remek feszültséglevezető, az első aktusodra mindig fogsz emlékezni az első masztira nem hiszem :)
2013. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!