Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív lányként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív lányként milyen barát illene hozzám?

Figyelt kérdés

Nagyon erkölcsös vagyok, kicsit vallásos is, DE! nem fanatikusan, és azt sem szeretném, ha a barátom fanatikus lenne.

Nem tudom, milyen fiú illene hozzám: egy hozzám hasonló, nyugodt, visszafogott életet élő, vagy egy minden bajban benne lévő, izgalmas életet élő fiú?

Tudom, még fiatal vagyok egy párkapcsolathoz, csak mostanában ezen gondolkozom. Remélem tudtok segíteni. :)

16/L


2013. febr. 16. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én! :)
2013. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha hozzád hasonló barátot választasz akkor nagy az esélye hogy unalmas kapcsolat alakul ki abból,viszont ha az ellenkezőjét akkor meg stresszes lesz az egész kapcsolat
2013. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha egy vadabb,bulizósabb párod lenne valószínűleg megpróbálna egy picit felrázni hogy te is olyan legyél,mert máskülönben megunna,de nem reménytelen a dolog,és nem az számít hogy ki illik hozzád,hanem az hogy kivel érzed úgy hogy érdemes együtt lenni

(én is így voltam vele,a vallásosságot leszámítva,nem is hittem hogy a párommal valaha is működhet,akkor értettem meg hogy igenis van olyan ember aki a feje tetejére állíthatja az életedet és tényleg képes változtatni rajtad:D)

2013. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs,most olvasom hogy azt írtad erkölcsös vagy...Nos ez esetben nehéz lesz találnod párt magadnak akivel tényleg boldog lehetnél hiszen az erkölcsös embereket manapság már hülyének nézik
2013. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

:)


Ezt neked kell tudnod.

De végre egy olyan kérdés ami nem fröcsög semmitől :)


Fanatikus alatt mit értesz? A vallási vagy erkölcsös meggyőződést?

Mert én elárulom neked, hogy 20-on felül vagyok és még szűz. Nem követek semmilyen vallást (pedig erősen úgy neveltek).. legalábbis keresztényt nem. A keleti tanításokat szívesen olvasom és sokszor úgy érzem magamévá válik. Az erkölcs is szerintem relatív, hogy kinek miben nyilvánul meg.


Nálam talán annyi, hogy amit nem szeretnék, hogy velem tegyenek, azt én sem teszem mással. :)

2013. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis a bajos, izgalmas pasit választod... Találkozunk ugyanitt fél év múlva, a "félrekefélt a párom" kérdéseddel.
2013. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
SENKI
2013. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os,nem kell oda fél év :D
2013. febr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, Te mennyire vagy nyitott és "elfogadó". Érdekes viták, és jó beszélgetések születhetnek a konzervatív kontra nem konzervatív témákból:)
2013. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem egyaránt vonz minkdkét típus. Bár most egy olyan fiú tetszik, aki nyugis, csak nem hiszem, hogy bármi is történne köztünk, mert más osztályba jár, félek ismerkedni.
2013. febr. 16. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!