Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek a 1. nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a 1. nagyon vagyány,2.humoros, vagy 3. bátortalanabb fiu jön be?

Figyelt kérdés

1.=nem fél a tanároktol nem fél leálni verekedni kemény tökös.

2.= vicces,humoros jó kis beszólásai vannak jó poéngyár

3.=pld aki a discóba se mer táncolni csendes vissza fogott

(stréber)


2013. febr. 16. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

1: bejön, elég vonzó srác lehet, mindig ők bókolnak a legjobban és legalább meg mernek hívni randizni. Általában határozottak, ami vonzó ;)


2: aranyos, kedves, el lehet vele lenni, és még a kapcsolat is lehet, ha akarja. Semmi gond nincs vele, kinek az 1., kinek a 2. jön inkább be. A humorérzék piros pont a fiúknál.


3: Ha bátortalan egy srác, nem feltétlenül nem jár el discoba, és vice versa. Lehet egy pasi nagyon határozott és intelligens, bátor, attól hogy nem szeret discozni mert ez nem neki való. Nekem a bátortalansággal van a bajom. Nem tökös, nem mer, fél oda menni egy lányhoz, azt meg nem tudom, hogy képzeli, hogy a lány menjen oda mindig hozzá. Az ilyenekből lesznek a papucsférjek. Nem kell az ilyen...

2013. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van ott a stérber a 3.-nál. A határozott, bátortalan, visszafogott srác nem egyenlő a stérberrel! A stréber az, akinek nincs logikája vagy nem veszi a fáradtságot arra, hogy végiggondolja azt, amit tanulnak, ezért mindent bemagol és állandóan tanul, mindenkin átgázol csak azért, hogy ő legyen a legjobb. Nincs összefüggésben a kettő...
2013. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. kéne.
2013. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Na megint egy b@arom kérdés és a hozzá tartozó ökörségek.
2013. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az 1 és a 2 keveréke az en ideálom. nem szeretem a nagyon rossz fiúkat de azt se ha papucs fiú. a poénkodást is túlzásba lehet vinni.
2013. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem meg az 1. és a 3. keveréke: legyen csendes, megértő, de kemény és férfias is, valami ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=uFwafduTyX0
2013. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 keveréke. Legyen humorérzéke, de ne szólogasson be. Nem zavar, ha néha bátortalan. Ha visszahúzódó az egyáltalán nem baj:)
2013. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megvallom töredelmesen, nekem a hozzám sok tekintetben hasonlóak az eseteim (bár ha egy ugyanilyen körmönfont, minden kérdés mögé hátsó szándékot rejtő, akadékoskodó emberrel találkoznék, abba bele is őrülnék :D). Konkrétabban ez annyit jelent, hogy díjazom, ha senkit nem tekint feljebbvalónak magánál (még a tanárait sem), a szarkasztikus, fanyar humort szintúgy, továbbá egy unintelligens diszkópatkányt sem szeretnék látni benne. Legyen egy kicsit elvont, földtől elrugaszkodott, tudjak vele beszélgetni kevésbé hétköznapi témákról, érdekeljék jobban a szellemi tevékenységek, mint a gyakorlatiasak. Amitől viszont falra mászni támad kedvem, az a fizikális erő fitogtatása (inkább "féljen" leállni verekedni, mintsem ilyen úton akarja elérni a céljait), a roppant frappánsnak hitt becenevek használata vagy azok kifejezése hosszabb változatban (tehát próbálja meg elviselni a 160 centis testmagasságomat anélkül, hogy letörpikézne, mert hiába kedveskedne vele, engem ezzel csak felidegesít), és az sem jó, ha magát képzeli az Univerzum legtöbb jogosultságával bíró egyedének, ne higgye, hogy kevesebbet tehetek meg nála, és tartson egyenrangú partnerének, nem hiányzik sem a dominanciai párbaj, sem a seggem kinyalása. Mellesleg irtó aranyos tud lenni egy kis eltitkolt érzelgősség, én a "kívül kő, belül vaj" típusú srácokat preferálom a "mézesmadzag mögött űr" jellegűekkel szemben.

Arra kérlek, ne degradálj senkit stréberré, ők gyakorta értékesebbek az extrovertált élvhajhászoknál.

Nagyjából ennyi lenne, így is elég nagy a novellám terjedelme.

2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!