Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik "véletlen" érintés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "véletlen" érintés? Ha egy fiú megérint egy lányt, mindenképp van mögötte valamilyen szándék?

Figyelt kérdés
A fiú nem az a "fogdosós" típus, csak a nagyon közeli lány barátait látom, hogy csak őket érinti meg, de azt is csak hülyéskedés szintjén csinálja. Velem nincs ennyire közeli kapcsolatban, mégis időnként néha-néha hozzám ér. Miért?
2013. febr. 16. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy oka lenne,kivéve ha nem vagytok jóba. Én is hozzászoktam érni véletlenül másokhoz vagy akár direkt is mégsem akarok tőlük semmit :)
2013. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vagyunk annyira jóban, meg ahogy megfigyeltem más lányokhoz hozzá se nyúl (kivéve ahhoz a 2-3 lányhoz, de tényleg csak amikor hülyéskednek, mert őket több fiú is szokta fogdosni)
2013. febr. 16. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!