Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy lánynak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy lánynak, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megírta neten, hogy szimpatikus vagyok és nekem is tetszik. Na most akkor? Mennyit kellene még vele beszélnem egy találkozásig? Ő budapesti én tapolcai.
2013. febr. 16. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy hogyan tovább?? irány gumiért mert a végén a következő kérdésed az lesz h mit csináljak ha terhes
2013. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg egy találkát valahova.
2013. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz. Nagyon meglepődtem, hogy egy lány aki nekem is tetszik így kimeri mondani amit gondol.:)
2013. febr. 16. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a távkapcsos dolog szerintem nem fog köztetek menni..

De azért sok sikert.

2013. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Heti 2x vagyok Budapesten szóval nem probléma.:)
2013. febr. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!