Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja magát szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja magát szinte minden ember különlegesnek, különcnek? (mikor nem is az)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék megsérteni senkit sem,ez a kérdés csak az én meglátásomat tükrözi.


Sok mai ember (fiatal-idősebb) olyan külncnek hiszi magát,de nem értem,hogy miért,mikor mindenki szinte ugyanazt csinálja:iszik,bulizik,családban él,belefásul a munkájába,télen is mindenki szürke,barna,fekete ruhákat hord,mert az a divat (lányok körében),a mobiljuk nélkül már a WC-re sem tudnak elmenni,folyton pofáznak mindenkivel meg röhögnek mint egy idióta,még az olyan emberek is akik saját bevallásuk szerint zárkózottak,ugyanolyan tucathobbijuk van mint százezer másnak és azt hiszik hogy olyan csúcs...

Ilyen különc meg olyan aztán persze tök átlagos...


Szerintem egy valódi különc nem ilyen:na ő nem tud beilleszkedni,semmiben nem követ semmit,általában zárkózott (vagy nem),de tartja megát az elveihez.


Lényegében azért íram ki ezt a kérdést,mert nem értem:

Sok emberről mondják,hogy hú ilyen meg olyan,aztán meg közbe tök ugyanúgy viselkedik mint a többiek meg tök ugyanazt csinálja.


Miért?


2013. febr. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez ad értelmet az életüknek, mert amúgy nincsen.
2013. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert ha valaki azt hiszi magáról ,hogy különc akkor úgy érzi ő többet ér mint, a többi ember-.-
2013. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Engem is különcnek,furának szoktak tartani,miközben szerintem nem vagyok az.:D
2013. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jobban érzem magam az ,,én különb vagyok, mint mások" dumától, mint az ,,ugyanolyan vagyok, mint a többi" szövegtől...:)


Egyébként nem hiszem, hogy azok, akiket leírtál, különbnek éreznék magukat. Ezek a vihogós ribik, meg bulis-piás, mobilozós fiatalok pont arról híresek, hogy kolomp van a nyakukban, ergo legnagyobb félelmük, hogy kilógjanak. A lúzereknél érzik magukat különbnek - de ház ez nézőpont kérdése, kinél mi számít lúzer dolognak.


Most szívesen leírnám, én milyen különc vagyok, de hát mi értelme lenne? Úgyse hinnétek el, muhaha!


L21

2013. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy valódi különc nem ilyen:na ő nem tud beilleszkedni,semmiben nem követ semmit,általában zárkózott (vagy nem),de tartja megát az elveihez."


Szerintem a különc eleve nem megfelelő jelző. Inkább egyediségnek hívnám. Ha azt vesszük, hogy eltekintünk a kinézettől, ami nem oszt, nem szoroz a világban és csak a tulajdonságra koncentrálunk, akkor bizony tényleg mindenki más. Valamiben mindenki egyedi, legyen az humor, gesztusok, szokások. Egy nyitott, optimista ember is lehet különc valamiben, mondjuk átlagon felüli a tehetsége stb.

2013. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%

"A Világon az intelligencia van a legigazságosabban szétosztva: mindenki azt hiszi, hogy ő többet kapott"

/Hofi G./

2013. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!