Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem egy srácnak (úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy srácnak (úgy vettem le a "jelekből"), és lehet, hogy többet is érez irántam akkor miért nem lép, ill. miért nem reagál a célzásaimra? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Egy jó tanuló,visszahúzódó,lányok terén tapasztalatlan ,14 éves fiúról van szó.

Ritkán tudunk találkozni (privátban leírhatom akit érdekel,hogy miért),de akkor minden jel arra mutat,hogy tetszem neki,talán többet is érez.

Miért nem lép? (Eddig 2x rám írt mondjuk de akkor is kb 10percet beszéltünk,"mert mennie kellett",1x én is,de akkor durván 3 mondatot váltottunk.)

Lehet,hogy csak tetszem neki,de nem akar semmit ? Tudnikell róla,hogy tipikusan az a jófiú,aki suli után egyből haza,szinte sehova nem jár.

(Bocsi ,ha zavaros ,vagy valami,de semmi lényegeset nem akartam kihagyni. Akit érdekelnek azok a "jelek" ,privátban megírom)

Köszi,ha valaki segít:)



2013. febr. 17. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Picit besz@ri, de megesik az ilyen. Neked kell udvarolnod neki.:D
2013. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Konkrétan mik voltak azok a célzások?
2013. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!