Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabcsi001 kérdése:

Lányok mi a véleményetek, miért lehet ilyen a barátnőm? Mióta kimondtam neki, hogy SZERETEM, azóta mintha kerülne, egyre kevesebbet beszélünk! Ő még nem érez semmit, neki idő kell hozzá. Belehalok, annyira SZERETEM!

Figyelt kérdés
Szerintetek LÁNYOK most mi tévő legyek? Nagyon SZERETEM, mit tehetnék hogy ismét a régi legyen? Azt kérte, amíg nem érez irántam szerelmet, ne mondjam neki, mert fusztrálja őt. Nem akar megbántani, de őszinte. Ez jó is, hogy őszinte, de akkor miért érzem úgy, mintha kerülne? Vagy csak én látom annak?!

2013. febr. 17. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem Hiába mondják , hogy az a fúk dolga lenne...

De ne általánosítsunk.

2013. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedt... bár nem ismerem a srácot így nem igazán tudok semmit sem mondani. Erőltesd meg kicsit a fejecskéd gondold végig milyen is ő vagy te mit tennél ha ő lennél ugyan azzal a személyiséggel...

Valószínűleg ha neked is szerelmet vallana egy barátod nem nagyin tudnál mit mondani ha nem érzel úgy se mégis csak a barátod...

2013. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet megijedt

hát ne mondd akkor egy ideig, ha frusztrálja. ha szerelmes lesz, akkor majd úgyis szól

2013. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is miért jártok, ha nem is szeretitek egymást. Vagyis mint mondtad ő nem szerelmes beléd. Akkor mi értelme az egésznek. És a kérdésedben megfogalmaztad a választ. A barátnőd azért lett ilyen mert nem szeret téged, és nem akarja, hogy annyira beleéld magad az egészbe. Talán jó neki, hogy együtt vagytok, de az is lehet hogy olyan típus, hogy amint közel kerül valakihez inkább már menekülne. Nem tudsz mit tenni. Max adsz neki egy kis időt, de ha ő nem szeret téged akkor nincs értelme az egész kapcsolatnak.
2013. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok átverés volt már az életében,sokan átverték már,így nehéz neki bárkiben is bíznia! De még nem tudja hogy bennem lehet,én őszinte vagyok mindenkivel.Őt meg nem is tudnám átverni,d majd idővel megérti,milyen is vagyok. Főleg akit SZERETEK,mindent megadnék neki,amit csak kér.Minden percben ő van az eszemben,miatta nem alszom éjszakánként. jó értelemben,mert rá gondolok.Ezt a különleges érzést,még senki iránt nem éreztem,ő az aki miatt olyan boldog vagyok! Ő az egyetlen akiért most létezem,létezni tudok! :)
2013. febr. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!