Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szőr a férfiaságot jelképezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőr a férfiaságot jelképezi ugye? Ezért lenne pár kérdésem a lányoktól.

Figyelt kérdés

Szoval:

1: a heréket is le kell borotválni? vagy talán vonzóbb ,ha szőrös?

2:A szőrös mellkas és has bejön a nőknek ? vagy ,ha nem mit kell csinálni vele? csak férfi vok nem akarom borotválni a hasamat.Meg amugy is nekebb jobban tetszik igy.



2013. febr. 17. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha neked jobban tetszik, keress olyan nőt, akinek ez bejön. nekem nem nagyon tetszene, mármint a csókolgatások miatt sem...főleg az nem jön be, ha valakinek az álláig kunkorodó hosszú szőre van...de van akinek tetszik, nyugi ;)


18/L

2013. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szőrös has és mellkas nagyon tetszik, szerintem baromi szexi. :)

Viszont örülök, ha a heréken nincsen szőr, praktikusabb, leginkább orális kényeztetés közben. Végül is az se gond, ha szőrös, csak jobban szeretem, ha nem az.


24/L

2013. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1: nekem jobb ha nem természetesen van meghagyva, pl legyen levágva, ha nem akarja borotválni

2: mellkasnál és hasnál lehet rajta szőr, de persze csak ízlésesen!

2013. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elsőhöz az lenne a kérdésem ,hogy mégis milyen " álláig kunkorudó" szőrre gondolt? amugy köszönöm a válaszokat.:)
2013. febr. 17. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
állig kunkorodó: hasonló mint csubakkáé
2013. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen , de mégis mi a mellszőrzet állig? az már borosta vagy nem? Nagyon össze zavarodtam .
2013. febr. 17. 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy ízlésesen legyen szőrös a hasa valakinek? xD Bakker az magától nő... Soha nem állnék le olyan nővel, akinek a csupasz csigát tetszenek.


Hogy nézne már ki, ha borotválnám a hasam meg a mellkasom, mert szőrös, utána meg borostás lenne... Az agyam eldobom az ilyen divatlófaszjankókon felnevelt nőktől...

24/F

2013. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem most ezt az új divatot. Egy férfi legyen szőrös. Nem kell rövidre vágni, borotválni. Úgy jó és kész. Nem egy kisfiúhoz akarok odabújni, hanem egy férfihoz!
2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen-igen, szőrös pasikat akarunk :)
2013. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fúú,én sem tudom mi ez a szőrtelenítés mánia ezeknél a metrosexuális hangyáknál,az még gázzab hogy 1es nők meg ezután mennek...Ha lent csempére borotválom magam úgy nézek ki mint a világ idiótája pedig nem vagyok egy nagyon szőrös alkat,de az hogy néz ki már,hogy csempe->határvonal->s a háromszög a pocakon ??? ha meg azt is leborotválom akkor meg a testem egészén látszik a csempe vs barnás pihe kontraszt...mindenesetre idiótán néz ki.Én 2-3 hetente egy hajnyírógéppel szoktam rövidre ''ízlésesre'' igazítani magam,a heréket meg jó beszappanozni,2-3 perc alatt végigmenni rajta egy borotvával s kész...Nehogy már elvárják tőlem h tetőtől talpig csempe legyek,nincs annyi idő a világon...s akinek ez nem teszik az le van sajnálva magasról :P 24f
2013. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!