Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legromantikusabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb, legszebb, legcikibb, legjobb élményed a pasiddal vagy exeddel?

Figyelt kérdés
az is jó ha csak egyre írsz egy példát csak kíváncsi vagyok jó ilyeneket olvasgatni
2013. febr. 17. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Utólag: mind egyben, amikor összejöttünk.
2013. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legcikibb: megbíztam benne! :/
2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Exemmel?

Az első szexnél kb 2 perc alatt elélveztem.

Egy kicsit ciki volt.

2013. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legromantikusabb az volt mikor az ex pasim,kiszállt az autóból úgy várt hideg tél volt,és ajtót nyitott nekem,besegitett.Egy finom puszival kísérve!
2013. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Gondolom neked is van ilyen.

Írjál te is valamit mi is szeretünk ilyeneket olvasni :-)

2013. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem legromantikusabb amikor Balatonról jöttem haza vonattal és kb fél úttól beszéltünk és mesélte hogy megy haza meg ide megy még oda megy még és ott várt engem a pályaudvaron :)
2013. febr. 17. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:

LEGROMANTIKUSABB: amikor elsőnek aludtam nála: és ő gyertyafényes vacsival várt,rózsaszirmokkal teli szobával,kellemes zenével,rengeteg gyertyával. ( de azóta ezt szinte 2 heten megteszi..de azért az első volt a legkülönlegesebb).


LEGSZEBB: vele minden annyira szép..erre lehetetlen válaszolnom.


LEGCIKIBB: na ebből sajnos volt egy elfelejthetetlen és egy extra ciki..átlagos talinak indult..ő lejött hozzám..és még alvás előtt(nyár volt) kimentünk nyársalni a kertünkbe.. csak én ő és a szomszédom(aki egyben a legjobb barátnőm is); és vicces történeteket mesélgettünk egymásnak..persze mindenkit elkapott az a bizonyos röhögőgörcs..és ekkor történt meg aminek SOHA nem kellett volna bekövetkezni e ..el pukiztam magam..én természetesen nevettem és sírtam és szégyelltem magam egyszerre de mivel nagyon szoros a kapcsolatunk és hogy ne érezzem magam kellemetlenül ő is pukizott egyet. Ciki és vicces is volt egyben.


LEGJOBB: erre sem tudok mondani..sorolhatnám reggelig.. a nyársalások,sátorozások,hajókázás,sétarepülés,stb..



Lány voltam.

2013. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MarkoG ***** válasza:
hát legszebb amikor az a volt barátnőm arcát láttam mikor lopott rózsát vittem neki :D
2013. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor én hisztis voltam, valamin nagyon osszevesztunk..és nsgyon felidegeltem..es elkezdtem sirni..es kérdezte aranyosan, hogy téynleg sirok... és akkor megkerdezte, hogy megolhet-e es kb. a nyakaba ugrottam, annyira rosszul ereztem magam, mert miattam veszekedtunk
2013. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!