Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tortent mar veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar veletek olyan, hogy tetszett vagy szerelmesek voltatok az egyik ferfi tanarotokba? Es ha igen akkor meseljetek lecci?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Még közép iskolában a német tanáromba. De csak tetszett. Házas ember volt akkor és még mai napig is az. Ő soha nem viszonyult senkihez, hogy bármi is kialakuljon. Már már egy szép emlék.
2009. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem, soha, az gáz!
2009. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerinetm nem gáz...nekem nem voolt. van:) a kémia tanár.nagyon helyes pasi és jófej is és 27 éves....nálunk a fél sulinak tetszik...barátnőm egyszer véletlenül úgy köszönt el tőle hogy csók, mert még 9.esek voltunk és megszoktuk a csókolomot és úgy akart köszönni csak időközben rájött hmár nemígy kell köszönni ezért csak annyi hallatszott hogy csók...vicces helyzet volt:D
2009. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...:)
2009. szept. 8. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
hát...nekünk most a tesi tanárunk 24 éves. áá és annyira jol nééz ki:$
2009. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Igen. Barátnőmmel(ovolt osztálytárs, de már nem jár suliba) akivel belezúgtunk és nyomoztunk is utána de már a bnőmet nem érdekli de már engemet se. A tanárt aki egyébbként szexi és aranyos bnőmmel Colosnak hívtuk mert, ha beszélgettünk róla a suliban akkor nem tudta senki hogy kiről beszélgetünk.
2010. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A volt tanárommal nagyon jóban voltunk már akkor is, mikor még tanitott. Sokan észre is vették, hogy szinte flörtölünk egymással. Természetesen nem volt semmi közöttünk. A tanárom akkor volt 24 éves, én 18. Azóta 2 év telt el és a napokban meglepett egy sms-sel, hogy rég látott, jó lenne találkozni és egy vacsi mellett elmesélhetnénk egymásnak mi minden történt velünk az elmúlt 2 évben...

20/L

2010. jún. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, de említésre sem méltó.... Első osztályos voltam, és nagyon "szerelmes" a 39-40 éves tesitanárba, aki elvált volt. :-) Mára már csak vicces emlék, de akkor nagyon komolynak éreztem.



13/L

2010. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak tetszik, sőt...külsője alapján ha tetszene, kicsit ferdehajlamú lennék:D Illetve nem annyira öreges, mert fit, de kicsit vicces a csapzott ősz haja. A szép kék szeme tetszik, meg az idióta mosolya, meg az idióta járása.xD...oké..szóval 27 évvel idősebb nálam!:O De annyira aranyos, néha úgy viselkedik mint egy gyerek. Egyetemi matektanárom volt, 1 éven át tanított, és csak a második félév felétől kezdtem érzeni iránta. Előtte csak úgy gondoltam, hogy jófej. Lehet, hogy csak illúziókat képzek a személyiségéről, hogy: ő egy infantilis módon komoly és filozofikus és intellektuális jellem=D (mint én...szóval rokonléleknek érzem), de az is lehet, hogy nem csak képzelem. Szeretem az okos férfiakat, velük tudok a legjobban beszélgetni, mert sok témára kiterjed a gondolkodásuk.

A lényeg, hogy amikor az utóbbi időkben akár rámmosolygott, én már attól is nagyon ki voltam készülve. Amúgyis állandóan vigyorog, de a végén már emiatt direkt kerültem a tekintetét. A mellkasomban szorított az a rossz érzés, ahányszor a közelemben volt, mert reménytelen az egész. Amióta nem találkozok vele, javult a helyzet, de sokszor előtör, és szenvedek..pl most is, hiszen ezért kerestem rá a kérdésre:). Bárcsak már elmúlna, és találnék egy korombelit...

2010. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bocsánat, lefagytak itt a dolgok, lemaradt az életkorom, előző voltam


19/L

2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!