Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha tetszik egy lány a pasinak? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányok, fiúk válaszára/véleményére is kíváncsi vagyok, vagy tapasztalatokra is. Szóval bárki írhat!:)

Szerintetek egy pasi hogyan fejezi ki, ha bejön neki egy lány? Milyen jeleket "küld"? Miből lehet észrevenni/rájönni, hogy ha tetszik neki a csaj?


Például milyen a tekintete, mosoly, gesztusok, stb..stb.


Légyszi csak értelmes kommenteket írjatok! Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2013. febr. 18. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hát például ha lehuzza a lány bugyiját, valószinüsíthető, hogy tetszik neki!
2013. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Például ha a többször is összeakad a tekintetük és közben a a fiú mosolyog :D
2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

keresi a csaj társaságát.

ez legalább egyértelmű jel.

2013. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, a csaj észreveszi magán, hogy sokat bámulja a pasi, sokat van a társaságában, viccelődik vele, sokszor a lány számlájára, ... ez pasitól pasiig változik. Valaki például dikert bunkó egy lánnyal, ha az a lány bejön neki. De a legtisztább ha rákérdez a lány a fiúra, hogy most akkor mi van. :)
2013. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi normális válaszokat!

4-es, igazad van abban, hogy az a legtisztább, ha megkérdezzük, de sajnos én most olyan helyzetben vagyok, hogy nincs lehetőségem megkérdezni ilyesmit. (Az most nem lényeg, hogy miért.) Ezért érdekelnek a "külső jelek", testbeszéd, gesztusok, stb. Amiket írtam.:)

2013. febr. 18. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok!

Megfigyeltem még azt, hogy ha egy légtérben vagytok, és esetleg te a barátnőiddel beszélsz, ő pedig a haverjaival (tegyük fel suliban vagytok) és feléd fordítja a testét, de direkt rád nem néz, az is jelenti, hogy érdeklődik irántad... Ha jól emlékszem ezt egyszer a pszichológiatanárommal beszéltem... Ha a fiú tipikusan büszke típis, akkor valószínűleg úgy fog tenni, mintha nem érdekelnéd. :)

2013. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!