Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak elég jók az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak elég jók az adottságai, Túl nagy lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap pettingeltünk a barátommal,először láttam a "kis srácot":D,és hát kicsit kétségbe ejtett,pontosan nem tudom mekkora,de mikor két kézzel megfogtam,még simán kilógott a makkja,meg még vagy 1.5 cm,viszont mondjuk nem túl vastag.

Szóval ő még szűz,én is csak egy pasival voltam eddig,neki kifejezetten picurka volt,azt akarom,h milyen pózban kellene csinálnunk,meg hogy síkosító biztosan kell-e?

Olyan lányok írjanak légyszi,akiknek volt dolga nagy mérettel.

17/l


2013. febr. 19. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi minden pózt szeretünk, bár hátulról fájdalmas is lehet. Síkosítót nem használunk, nem kell. :-) De nyilván, ez a te befogadó képességedtől is függ.
2013. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami hatalmas lapátkezed van amiből 1.5 cn-t kilógott, akkor nem lesz ott gond.
2013. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

És sajnos nem tudunk válaszolni a kérdésre :-(

Kellene egy képet privátban küldjél a puncidról :-)

2013. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kedves 2.!Két kezével fogta, és úgy volt úgy nem takarta a keze a 1,5 centit és makkot. Átlagos női kezem van...szerintem nagy.
2013. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát a makk+1.5 cm lógott ki,szóval összesen vagy 5 cm.

Biztos,h 20+-os,sztem olyan 22-23 centi lehet,ujjazásnál 3 ujjam már nehezen megy be,nálad ez hogy van 1. válaszoló,és a te pasidé mekkora?

2013. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A kérdező ezt nekem küldte,ilyenkor mi van???:DD
2013. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mértem soha, de kb. 21 cm.
2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocsi Adam,az 1. válaszolónak szántam.:)
2013. febr. 19. 09:32
 9/18 anonim ***** válasza:
A barátomnak 21 centis van, ha anált is engedni akarod sikosító mindenkép kell.
2013. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát nem kutyapózban kezdünk az biztos.
2013. febr. 19. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!