Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti szoktatok kérkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szoktatok kérkedni (/dicsekedni), a barátnőiteknek, ha megvan az 1. pasitok?

Figyelt kérdés

A kérkednit NEM ugy értem h "haha van egy pasim bibibii".

Hanem így: "Képzeld megismerkedtem egy fiúval/férfival/pasival."


Szval csak annyit szeretnék tudni h ez nagy szó nálatok ha van egy pasitok? Esetleg mégnagyobb dolog ha a többi barátnőtöknek nincs?



#fiú #férfi #pasi #lányok szemével
2013. febr. 19. 22:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Kort légyszi írjatok és ha esetleg nem az első pasitok, akkor már annyira nem nagy dolog?
2013. febr. 19. 22:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Fiatalabb koromban igen, persze, de mostanában már nem. Egyébként nekem az első egyáltalán nem fontosabb, mint a többi. Akkor mesélek csak a pasiról, ha már biztosan tudom, mit akarok tőle. Ha még csak 2-3szor randiztam vele, és nem volt nagy szám, fölöslegesen nem tépem a számat nekik :D
2013. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszii!

Mármint az 1. az csak az 1. ... tehát gondolom nagyobb örömet okozott. (Ezt ne ugy ertsd h nem volt megfelelo a fiu, hanem h az elsonek mindig jobban orul az ember mibt az utana kovetkezonek és nem a minosege miatt; pl.: szülinap: 5 éves korban mekkora dolog már, de 10 év mulva megint szulinap van, de annak mar nem orulunk annyira mint az 5.-nek...)

2013. febr. 19. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Én biztos elmindanám bnőimnek. De pl egyik barátnőm nem mondta el h hajt rá valaki , ugy tudtam meg h egy fiu odament hozza es megkerdezte tolem h kettesben hagynam-e oket.

Szerintem nagy szó, de attol nem lesz se jobb se rosszabb h ha nekik nincs barátjuk.

2013. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

De azért az kicsit bánt h neki van és neked nincs, nem? Jobban örülnél ha neked is lenne...

2013. febr. 19. 23:09
 6/8 A kérdező kommentje:
[Csak azért mert feltételes módban írtad.]
2013. febr. 19. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Kikosarazta... de nem bántana a dolog max picit irigykedik az ember. Uncsitesomnak is van baratja, persze rossz h nekem nincs barátom de örülök h neki van es boldog.

Szerintem egy kis irigykedes belefér :)

2013. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze ez alap, a fiúknál is így van...
2013. febr. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!