Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találom meg ezt a képet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találom meg ezt a képet? Linkeljétek be plíz!

Figyelt kérdés

Van egy kép, amin egy csaj van félmeztelenül(nem egésztestes kép). jellemzök: fekete haj, vékony, nyújtott nyelv és azt hiszem a hajába túr(ez nem biztos). Házban készült kép, zöld a fal.

fontos lenne! köszi:)



2013. febr. 20. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Itt:

[link]

2013. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Várjál, szopom a kis ujjam, de sajna nem jön! Ilyen b*lfasz embert, mint Te... -.-"
2013. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Pontosíts egy kicsit. Nem volt véletlenül két füle? Látszott a köldöke, szép hamvas volt a bőre? Karcsú egy csaj volt, ugye?

Na ezt nem láttam.

2013. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel engem is kíváncsi vagyok rá ha megtalálod linkeld be...
2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

be fogom linkelni ha megtalàltam!

mégis hogy guglizzak rá?

a kêrdés azoknak szól, akik esetleg ismerik a képet! nem veletek akarom megkerestetni

2013. febr. 20. 15:50
 6/21 anonim ***** válasza:

szerinted, úgy nagyságrendileg hány darab ilyen és ehhez hasonló kép van az interneten?

megsúgom: NAGYON SOK! :)

2013. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nemhiszem, én csak ezt az egyet láttam eddig a leírtak alapján:)
2013. febr. 24. 08:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Mintha egy ház méretű szénaboglyában keresnél egy sötét barna, kicsit vastagabb szálat,mint a többi... nincs belőle sok,de...nna..
2013. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
tudom de valaki hátha tudja:)
2013. márc. 4. 21:06
 10/21 anonim ***** válasza:

Legalább annyit árulj el, hogy mi ez a kép? Fotó? Festett portré? Akt? Régi? Nagyon régi? Szerinted milyen alkalomból láttad? Mit kerestél éppen?

Kész barkochba ez a kérdés...

Mert ha pl. ha ez a szomszédod főnökének a kishúga, akkor mi igencsak nehezen tudunk neked segíteni!

2013. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!