Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit szólnátok hozzá? Fiúk is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá ha a párotok rendszeresen feljárkálna az egyik csaj barátja lakására tv-zni beszélgetni, kv-zni? Mi távkapcsolatban élünk a munka miatt de ez csak átmeneti. A pasim szinte minden héten megy ehhez a csajhoz a lakására. Ebből nem is csinált soha titkot. A csajt régebb óta ismeri mint engem. Azt mondta csak barátként tekint rá nem nőként. Nem titkolózott soha mindig elmondja ha a csajnál van. Én is ismerem a csajt mert bemutatott minket egymásnak. Teljesen természetesen viselkedik. Mondja telefonba hogy épp a csajnál van tv-t néznek és azt is mondja általában hogy mit néznek. Már sokat veszekedtem vele emiatt. Azt mondja nincs köztük semmi. De engem akkor is zavar. Azt mondja attól hogy nekem nem tetszik ez még nem fogja megszakítani a barátságot a csajjal. Ti hogyan reagálnátok erre a szitura? Most nem az a kérdés megcsal-e vagy sem. Hanem az hogy ti mit szólnátok ehhez? És mit tennétek a helyemben?
2013. febr. 21. 00:23
1 2
 1/12 nikozia12 ***** válasza:
Titkon duzzognék,de nekem is vannak fiú barátaim akikkel nagyon jóban vagyok. Csak azért nem hoznám fel sokszor a témát mert nem szeretnék "házisárkány" szerepbe kerülni. De nagyon jó pofát nem tudnék vágni hozzá. Elég erős bizalom kell ahhoz h. jól tudja az ember kezelni.
2013. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha egy csajnak van egy haverja és a párját ez zavarja akkor is a csajok akadnak ki. Mi a jó nektek? Ha csak barátságról van szó akkor ellehet viselni.
2013. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eleinte engem sem zavart. A pasimnak eléggé fontosak a barátai. Állandóan velük van. Amikor mondjuk ketten szerveztünk programot akkor is beszervezi a barátait. A múltkor megbeszéltük hogy színházba megyünk erre be akarta szervezni az egyik barátját(ez fiú barátja) is. Mondtam hogy én csak vele akartam volna menni erre még ő sértődött meg hogy nem tudja mi bajom a színházba úgy se ketten lettünk volna csak mert mások is vannak ott rajtunk kívül. Olyan ritkán találkozunk és még akkor is a barátokat is be akarja szervezni. Én reagálom túl?
2013. febr. 21. 00:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még és igényli a barátokat, ez természetes. Ha neked ez nem megy akkor hát mit sipánkozol? Ne várd, hogy csak veled foglalkozzon ilyen korban.
2013. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már annyira fiatalok. Én 31 vagyok ő 36 éves.
2013. febr. 21. 00:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne tudnod kell, hogy mit tegyél.
2013. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez így nem igaz hogy azt várom hogy CSAK velem foglalkozzon. Miután soha nem foglalkozik csak velem. Inkább azt szeretném ha néha velem is foglalkozna. Nagyon ritkán találkozunk. Ő végig a barátaival van. És még azt a kis időt is velük töltené amikor találkozunk. Mert akkora is szervez velük programot úgy hogy engem is visz és ülhetek a barátaival. De ha szólok érte én vagyok a rossz.
2013. febr. 21. 00:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes helyzet... Őszintén, engem nagyon zavarna, még akkor is, ha tudom, hogy 100%-ig megbízhatok a páromban! Én a helyedben leülnék vele beszélgetni, elmondani neki, hogy ez nekem rosszul esik- mármint, hogy ennyire sok időt töltenek együtt. A másik véglet viszont, hogy nem akarom, és nem is fogom elszakítani a barátaitól, szóval, ha ő továbbra is kitartana a lány mellett, nem túl felvillanyozva, de elfogadnám...
2013. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
baszéljétek meg! Kérdezd meg fordított esetben ő, hogy reagálna rá? 31/F
2013. febr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő elfogadná azt mondta de könnyű helyzetben van mert nekem nincs fiú barátom akivel ennyi időt töltenék. És már számtalanszor beszéltem vele legtöbbször veszekedés lett a vége.
2013. febr. 21. 01:47
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!