Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ducibb, telt lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb, telt lányok miért nem kaphatóak alkalmi kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nekem inkább a ducibb,telt lányok jönnek be, és úgy vettem észre hogy ők sosem, vagy alig kaphatóak alkalmi kapcsolatra?
2013. febr. 21. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert attól, hogy ducik, még ők sem adják magukat csak úgy. belsőre ők is olyanok, mint a többi lány
2013. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég sok lány könnyen bele megy az alkalmi dologba, gondolok itt az "átlagos" külsejű lányokra.
2013. febr. 21. 19:25
 3/12 anonim válasza:
71%
Szerintem azért,mert tisztában vannak vele,hogy ducik, ezért nem túl nagy az önbizalmuk,és csak egy komolyabb kapcsolatban mernék megmutatni magukat. Pl.nekem sem tökéletes az alakom, ezért nem mennék bele egyéjszakásba,mert félek hogy rossz élmény leszek,de ha valakivel már egy ideje együtt vagyok és szeret,akkor nem számít. Ha jól néznék ki biztos hogy 5x ennyi ember lenne a listámon..:D
2013. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha magamból indulok ki(én is ducibb vagyok az átlagnál),én sem mennék bele.nem is feltétlenül az egyéjszakás jelleg miatt,hanem mert faragatlan ismerősöktől rengeteg bántást kaptam az alakomra vonatkozólag,és a mai napig a legnagyobb hibám volt az eddigi összes kapcsolatomban,hogy nem hittem el,hogy elég szép,elég jó,stb. vagyok.szóval lehet,hogy a többieknek is itt kezdődik a probléma,hogy egy éjszaka alatt még önmagával sem tudja elhitetni azt,hogy szép(pedig tényleg kevés kimondottan csúnya nőt/lányt láttam eddig),anélkül a kis lelki dolog nélkül meg tapasztalatom szerint a nők nem nagyon mennek bele semmilyen szexbe.az "átlagos",vékony lányok tudják,hogy szépek,jók,szexik,ezt sugározza a média,a partibohócok,persze,hogy élvezik,és kihasználják a dolgot.

de mégegyszer mondom,ez csak az én meglátásom,viszont én is észrevettem a barátnőim között ezt a dolgot,amit a kedves kérdező leírt.

2013. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én magamból tudok kiindulni.Lett volna már egyéjszakára többször alkalmam,de soha nem mertem megtenni,még akkor sem,mikor nagyon tetszett a srác.Szégyenlem a testem,és mindig parázok,hogy nem az van a ruha alatt,amire ő számít.Mert ugye azért a ruha ápol és eltakar.
2013. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi köze a külsőhöz.
2013. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, értem hogy nem fogadjátok el az alakotokat meg féltek hogy mti szól hozzá a másik.

De pl személy szerint nekem pont a teltebb lányok jönnek be, hiába van a sok vékony átlagos alkatú lány nem indítanak be.

2013. febr. 21. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem hosszabbra kellenének :p

f19

2013. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak hogy kontrázzak jobban nézek ki és én sem zárom ki a tartósat se :D
2013. febr. 21. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is leírták már.. Önbizalomhiányból fakad. Tartós kapcsolatban sem szívesen vetkőznek le a párjuk előtt sok ideig, nem hogy első éjszaka egy vadidegen faszinak. Bár mondjuk attól függ...

Én pl túlsúlyos vagyok, de elfogadtam, hogy ez van. És amúgy is....ha valaki ki akar kezdeni velem az ruhában is látja mekkora vagyok, akkor meg mit aggódjak azon, hogy jaj mi lesz ha lát ruha nélkül?:)

Simán mentem már bele alkalmiba..

Lányok, fogadjátok el magatokat, és sokkal élvezhetőbb lesz az élet és a szex is akár alkalmi kapcsolatról van szó, akár tartós párkapcsolatról! :)

22/L

2013. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!