Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet nagyon kicsi korom óta ismerem.Osztálytársak voltunk majd a mellettük lévő utcába költöztünk.8.ba erős érzelmi kötelék alakult ki köztünk gimibe is jóba voltunk,de aztán ő gyökerestül megváltozott.Elkezdett gonosz módon viseledni,bandázott,füvezett stb.Én meg zárkozottá váltam.Nagyon erősen kötődtem hozzá,mindent megtudtam vele beszélni(lelki társam volt),sokszor mondtam neki,h szeretem,de ő többször gonosz dolgokat tett velem majd abba maradt a barátság.

Utána annyira haragudtam rá,hogy bosszút álltam rajta anyira rosszul esett, rengeteget álmodtam róla,rengeteget gondoltam rá,sokat beszéltem róla nagyon hiányzott,bármit megtettem volna érte,sokat sírtam utána.Többször is küldtem neki néha napján sms-t,de ő röviden visszí írt és lerázott magáról.


De tudtam,h még valaha látni fogom nagyon szerettem volna Őt újra látni.Ez volt az egyik nagy álmom.

Majd pár évre rá pont idén nyáron rá írtam facen és hamarosan taliztunk.Részben csalódás,részben öröm volt.Úgy tünt,h én neki nem vagyok olyan fontos csak egy ismerős a sok közül...Aztán pár hétig minden héten taliztunk.Volt amikor azt éreztem,h annyira fontos,h bármit fel adnék érte csak,hogy vele lehessek,vele szeretnék akár együtt lakni.Már majdnem megtettem egy hatalmas nagy dolgot miatta.A lényeg az,h sokat együtt lehessünk.Aztán elmentünk bulizni (berugtunk) én állandóan ölelgettem,puszilgattam,azt mondtam,h szeretem(szájon is akartam,de ő ezt nem tudta) ő pedig lerázott magáról.Majd pár napra rá közölte,h nincs kedve talizni,cinikus volt így abba maradt megint a kapcsolat.

Aztán kb.2 hónapra rá írtam kedvesen,udvariasan, h mi van vele ő bunkó stílusban le rázott magáról így hagytam.Napi szinten nézem őt fb-n,sokat gondolok rá,ha arról lenne szó,h vele lehessek össze jönnék vele,nem tudom évek óta kiverni a fejemből,nem tudom elképzelni azt,h teljesen nélküle éljek.Voltam már szerelmes lányba amiről ő tudott,de ezt a dolgot nem tudom hová tenni...

Többen mondják,hogy gyorsan felejtsem el keressek mást,de számomra minden ismerős,barát egy érték nem tudom elfelejteni és mással pótolni. Most is nagyon hiányzik.Egyébként nagyon kevés barátnőm van,nem vagyok egy társasági típus vele szemben.


Ez szerelem,vagy nagyon erős baráti szeretet?



2013. febr. 21. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Azt latom, hogy rogeszmes vagy, de arra nem tudtam rajonni, hogy fiu, vagy lany vagy?
2013. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Max a te részedről.
2013. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A részedről lehet szerelem, de legalábbis erős kötődés, de az ő részéről nem.
2013. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nóri! :) Tudom,h az Ő részéről nem (meg is van a véleményem róla amúgy) az én részemreől érdekelt volna természetesen!
2013. febr. 21. 23:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudtad egyébként a választ, nem? :)
2013. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem.Nem vagyok tisztában az érzéseimmel ezért érdekelt h más hogyan látja,h ez barátság-e vagy szerelem...
2013. febr. 21. 23:45
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha barátság lenne nem akartad volna megcsókolni, példának ez megfelel :)
2013. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
megcsókolni nem csak szájon puszilni szerettem volna,de azt is részegen úgy hogy tele voltam leszbikus vágyakkal amiről Ő tudott...
2013. febr. 21. 23:55
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez szerelem
2013. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
én szerintem a (fiú)ha az akkor az) részéről ez a téma fellejtős de te igen is szereted és a góc a másik fél iránt. téged az a másik fél csak barátnak tatrt szerintem......
2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!