Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A terhesség alatt hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség alatt hányszor jön meg a menzesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Általában egyszer sem(ez a gyakoribb).De van akinek hónapokig megvan.
2009. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Alapesetben nem jön meg. Van olyan, viszont aki végig menstruál de ez ritka.
2009. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem megjött 2x is az elején.Igaz nem volt meg olyan erősen ahogy szokott, de azért fájt, görcsöltem vérezgettem 1-2 napot.Nyugodt voltam, mert pár hónappal korábban rakattam fel egy spirált.Meg nem ettem rendesen és sokat dolgoztam, azt hittem kicsit felborult a hormonháztartásom.A melleim kezdtek nagyon megnőni és a barátaim húztak, hogy biztosan jön a 3. gyerek(a második fiam ekkor volt másfél éves).Csináltam egy tesztet=2 piros csík, aztán másnap doki és ott majdnem leszédültem az ágyról amikor közölte az orvosom, hogy úgy 9-10 hetes terhes vagyok.Tényleg annyi voltam.Azóta megszületett a gyönyörű lányom.
2009. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Változó... és van, hogy ezzel nincs is semmi baj, de lehet kezdődő vetélés, vagy koraszülés jele is lehet. Ha veled van ez mond az orvosodnak, ha valami gond van és időben kezelnek, akkor nem lesz semmi baj.
2009. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normál esetben egyszer sem.
2009. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én amíg a babát vártuk a párommal egyszer sem menstruáltam.

(25/F)

2009. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!