Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki akarom deriteni, megis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarom deriteni, megis mitol felek.2 eve jarok egy pasival de kozbe mas tetszik. Kicsit hosszu story de nekem nagyon fontos. (Minden lent)?

Figyelt kérdés

Szoval tobb mint 2 eve jarok a pasimmal. Kibirhatatlan ven ozvegy harpia az anyja es mindenbe beleszo es dirigal. Nagyon utalatos. Az is idegesit, hogy a szulinapja es nevnapja is 3 nappal az enyem elott van. Fuj-fuj-fuj. Mar kb 3-4 honapja nem is szoktam hozza felmenni, de olyan is volt, hogy fel evig csak o jott hozzam vagy ki mentunk. Szegeny sracnak ugy el van baszva a csaladja, hogy szerintem kinszenvedes lenne oda tartozni. Egyedul a novere jofej. Szamomra fontos a csalad es minid megnezem masoket is. Ugy erzem tenleg hiabavalo az egesz jarasunk. Egyaltalan nem okoz oromot nekem nem tudom megis miert huzodott el eddig. Jo persze elvagyunk meg minden de ha nem lenne, akkor se tortenne tul sok valtozas.

Amikor azt mondja nekem ne hisztizzek mindig megijedek csak nehogy en is olyan legyek mint az anyja. O az eddigi leg elrettentobb pelda szamomra.

Szoval lenyegeben le szeretnem zarni ezt a kapcslatot. Csak kivancsi vagyok vajon miert felek.

Par honapja nagyon megtetszett egy fiu, nem tortent meg egyelore semmi koztunk de nagyon orulnek neki ha tortenne.


Szerintetek mi tart vissza?

Mitol felek?

Mit tegyek?


19/L


2013. febr. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Félsz hogy egyedül maradsz. De nem vagy valami szimpatikus:D
2013. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az tart vissza, hogy 2 év alatt összekovácsolódtatok a jelenlegi barátoddal. Ismered minden rezdülését, megszoktad ezt a kényelmes kapcsolatot, mert hiába az unszimpátia a családja ránt, azért mégiscsak tudod, hogy van kihez fordulnod ha egyedül érzed magad és félsz hogy ezt elveszíted.

Az új srácot meg nem ismered olyan jól, elszoktál a randizástól, a kihívástól, hogy te is megmérettetsz.

2013. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
100%

1-esnek igaza van.

Félsz attól, hogy ha szakítasz akkor a másikkal nem fog összejönni és egyedül maradsz. Holott 19 éves vagy , csak emiatt a pasi miatt és emiatt a felesleges 2 év miatt ami alatt kissé becsavarodtál amiatt nem látod a sűrű bozótostól a pipacsokat meg a madárkákat.

2013. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! kezdjük ott: most komolyan a nő tehet arról, hogy a szüli-, névnapja a Tied előtt van? Arról sem tehet, hogy özvegy, szerintem. Kicsit adhatnál lejjebb, nem viccelek. Tudod nem tudod Neked mi lesz később. A nagyszüleidet nézd meg, majd megtudod milyen leszel kb. 75 %-n őket örökölöd. Válasz: mást néztél ki Magadnak, akkor ezt zárd le , kezdjél a másik sráccal. Nekem ez a véleményem. N
2013. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas (voltál), remélem már máshogy állsz a dolgokhoz...
2015. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!