Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a véleményetek az ilyesmi alakról?

Figyelt kérdés
(16éves lány,172cm,54kg--Ezt csak gy ide irtam) Kis mellek(kicsit nagyobb mint az egy tenyerem,szóval kb tenyérbe illő),A derekamon hátul 2 kis besüllyedés van, lapos has,széles csípő,megfelelő méretű combok vádlik és fenék. De a fenekemen striás a bőr és a combom hátul narancsbőrös...És a lábaim 39esek(ami elég nagynak látszik mivel elég széles is) Titeket zavarna a narancsbőr,stria és nagyobb láb?:S
2013. febr. 23. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy másoknak mi a véleménye és hogy mi zavarja? Ha valaki szeret Téged, az nem a testedért fog. A test csak egy eszköz. Az agy a megvalósító. Egyébkén minden alkat tökéletes.
2013. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
"megfelelő méretű"... Ez aztán marha informatív... -.-
2013. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem is nagy,nem is kicsi:DD De van mit rajtuk fogni:D
2013. febr. 23. 10:29
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem érted.. ez még mindig szubjektív, mindenkinél különbzik, mi a kicsi és mi a nagy. Kép nélkül, ami objektív, nem lehet alakot megállapítani.
2013. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján nekem bejönnél. úgy megdöngetnélek, hogy többet nem lenne önbizalom hiányod :) 22/F
2013. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ne pedózzunk,jo lécci :D

am szteem jó lehesz? :)

2013. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én nem dobnálak ki ezért :P meg van rá gyógymód aszem
2013. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én 176 cm vagyok, 60 kilóval és 41-es a lábam. Eddig senkit sem zavart. És stria nekem is van a fenekemen, az se zavar senkit...szoval nyugi

16/l

2013. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
keress google-n egy kb hasonló emberről képet. amúgy engem lábméret hidegen hagy, stria és narancsbőr már lehet h zavarna. attól függ mennyire olyan. de ezeken lehet sporttal szépíteni, nem?
2013. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek;)) igen,tornászok sokat meg táncolok,de valamiért nem múlik el...
2013. febr. 23. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!