Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiú ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Én nyáron leszek 15 ő novemberben lesz 16 éves, de egy osztályba járunk (8.osztályba). És nekünk szokott lenni keringő, mint a gimikben. Vele táncolok és ennek nagyon örülök, mivel amúgy is jóba vagyunk, szóval örültem. Amikor elkezdtünk táncolni folyton röhögtünk meg egymásra borultunk xD(Vicces volt :DD). Na mindegy... És adott nekem egy rajzot (:D) amit be kellett adni rajzon és levágta azt a részt, ahova rá írta a tanár az osztályzást és nekem adta :3 ja és ráírta a nevemet nyomtatott nagy betűkkel (:D). Meg kérdezni akartam tőle valamit(hogy nem látta-e tesómat), de azt mondtam ááá.. mindegy úgysem tudod. És elkapott és mondta, hogy na,naa kérdezd meg mi van mondjad már (és folyton mosolygott, olyan hülyén még nem láttam így vigyorogni :D) És elmondtam neki és aztán nem nézett rám, hanem csak úgy lefelé röhögött (szerintem zavarában). És mondtam, hogy jobbat vártál mi? És erre ő: hát igen, hahha... És akkor mondom oké bocs, de most megyek szia jó hétvégét és megöleltem és elmentem. (ölelő viszonyba vagyunk, szóval ez nem olyan durva, mondjuk az osztályba csak őt ölelgettem) Ja és tudjátok vannak ez az osztályba ezek a családok és hááát... Ott ő sz "uram" meg a "bátyám" meg az "apám" de az "uram" címke szokott elhangzani legtöbbször és az az első kötelék vagy mi. :D Ja és folyton piszkál egy másik csajt meg van olyan amikor szinte hozzám se szól... :| Mondjuk az első keringő próba után jobban rám szállt vagy nem tom'... :| Segítsetek légyszi, mert összezavar... Köszönöm. :)

2013. febr. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szegény,milyen hideg zuhanyként érhette,amikor ezt kérdezted.

Amúgy szerintem bejössz neki.

2013. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit csináljak, hogy ne csak ilyen szenvedés legyen az egész?? :OO És igen sajnálom.... Csak nem is tudom... Nem akartam bántani :(
2013. febr. 23. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az érzés kölcsönös,akkor kezdeményezhetsz is.
2013. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hogy?? O.o már próbűáltam, de csattantam egyet, mert akkor is azt hittem tetszek neki, de ... :|
2013. febr. 23. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Passz.

Hivd el sétálni valahova,vagy üljetek be valahova kajálni egyet.

2013. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okéé... köszi :)
2013. febr. 23. 14:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!