Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fizetős társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fizetős társkereső oldalon nagyobb az esély pártalálásra?

Figyelt kérdés
Nagyobb rá az esély hogy a csajok nem csak szórakozásból vannak fent?

2013. febr. 23. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott is nehéz párt találni
2013. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb, de milyen csaj az aki fizet egy társkeresőért?
2013. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

aki komolyan gondolja a netes társkeresést és ezt hangoztatja is az pont olyan kétségbeesett, mint te. Most figyi, attól hogy fizetsz nem lesz jobb, nem fog megugrani az értéked a randipiacon.


Képzeld, azok a csajok, akik szerinted szorakozásból vannak fenn, vigan lefeküdnek 1-2 randi után egy jó pasival, még akkor is, ha neten irt rájuk a csávó. Nyilván veled nem, mert te nem vagy jó pasi. Szal érted mire célzok?

2013. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de arra figyelj, hogy ő is előfizető legyen, mert akkor komoly...
2013. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind fizetős. Vagyis ingyenes regisztrálás, blahblah,

de ha használni akarsz olyan funkciót, ami tényleg a

pártaláshoz segít, akkor már fizetni kell érte.


Végignéztem nem egyet, befizettem 1 próbahónapra, de

egyik oldalon sem sikerült olyan nőszeméllyel össze-

futni, aki a szememben "normális" lenne. Persze sok

beszélgetést lebonyolítottam, meg elsődlegesen nem is

a pártalálás volt a cél, hanem tapasztalatgyüjtés, de

akkor is egy csalódás az összes.


Persze a jó reklám mindnél ott van, aztán jön az átverés.

2013. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem azért voltam fent, a másik oldal csak szexre keresett. Hát mindenki mást tapasztal. N
2013. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhh felejtsd el, nehogy fizess érte!
2013. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
most ilyen párszáz forint amugy nem a világ vége, de ha ilyen több ezret akarnak legombolni rólad azért az már pofátlanság...pl volt love.hun a kuponvilággal közös akcio hogy 6 hetes tagság 70ft-ért...na az pl nagyon megérte, egyszer fizettem elő az is akkor volt.
2013. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne fizess elő!

Ha tudnád mennyi pénzem elment már ilyen "butaságokra"!

És nem, nem vagyok béna, a való életben viszont sokkal jobb ismerkedni, sokkal nagyobb az esély arra, h kialakuljon a kémia! A net csak egy húspiac, ahol sajnos nagy többségben max szexre tudsz találni partnert, de komoly kapcsolatnak igen csekély az esélye. Túl felszínesen kezeli még mindkét fél!

Tapasztalat!!! Csak "kutatási" célból kipróbáltam mit csinálnak a srácok...hát, had ne mondjam, h 1-2 kivétellel mind csak szexre hajtott nagy valószínűséggel.

2013. febr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!