Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges bánni a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges bánni a nőkkel vagy csak üres vígasz volt?

Figyelt kérdés

A múltkor ki voltam akadva a témával kapcsolatban és egy nőismerősömnek őszintén beszámoltam róla. Nevezetesen arról, hogy elég elkeserítő, hogy a nőkkel szinte lehetetlen helyesen bánni és kiismerni őket, mert rettenetesen bonyolultak. Ő persze bíztatott, azt válaszolta, hogy "Naa, nem vagyunk azért annyira nehéz esetek, mint azt gondolod!"

Mégis lehetséges volna a lehetetlen vagy csak üres vígasz volt?


2013. febr. 23. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak üres vigasz ... :D
2013. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Osztom az ismerősöd véleményét...nem vagyunk mi olyan bonyolultak ;)
2013. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát a nők egy bitesek amugy...csak mivel nem vagy JÓPASI ezért ezt a jelenséget te nem tapasztalod. Ha jópasi lennél, akkor hamar észrevennméd hogy a "női tartás" csak szóbeszéd és látnád milyen gátlástalanok tudnak lenni, ha jópasiról van szó.
2013. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod őket érteni, és teszel is érte, idővel

meg fogod :) Nehéz ügy, mert sok-sok idő után is tanulok

újat, és fogok is :)

2013. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tudod miért nem fogod soha megérteni a nőket?

Mert minden nő más, azért.

2013. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3-as, komolyan?
2013. febr. 23. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenki más, nőtől függ...

Engem nagyon nehéz kiismerni, de nem lehetetlen.

Aki engem kiismert az tudott velem bánni

2013. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na hát de tudjátok hogy vannak srácok akik eszméletlenül sok nőt megdugnak (50 lány az nem olyan riktaság, de van aki 100felett is jár), na akkor szerintem minden nő annyira különbözött, hogy a csávoka mindet egyenként kiismerte? NEM! Roh.adtul ugyanugy ment le a legtöbb becsajozása nagy vonalakban.
2013. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bonyolultak csak ők csinálnak bonyodalmat:D
2013. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
44 %, most egyébként saját magadról beszélsz?
2013. febr. 23. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!