Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért olyan félősek a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan félősek a férfiak, hogy nem merik elmondani egy lánynak az érzéseiket?

Figyelt kérdés
Mitől félnek?
2013. febr. 23. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól,hogy a szép szavakra némi bunkóságot kapunk vissza..

Mert képzeljétek,a férfiaknak is rosszul esik,van lelkünk.

2013. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a csalódástól mitől
2013. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert a többszázadik elutasítás után senkinek sincs kedve 512-edszer is pofára esni.
2013. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az elutasítástól. Ugyanis van pár bunkó r*banc, akik kinevetik a pasikat, ha bevallják az érzéseiket. :( Ennek ellenére sok normális pasi pont az ilyen "nőket" hajtja.

Persze vannak, akik mégis bevallják, és ha nem kellenek egy lánynak, akkor erőszakosak lesznek.

2013. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A visszaéléstől.
2013. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok negatív választ kaptam már az ilyen őszinte monologjaimra így inkább elsőnek megvárom ,hogy ő mondja utána én is mondhatom és nem lesz az ,hogy én is így érzek ,de csak barátként szeretlek.
2013. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy amint szerelmet vallunk egy nőnek, az kb 2 hét után kiszeretnek belőlünk, mert ők is úgy működnek h amit megkaptak az már nem kell (nem egy lány mondta már ezt), ezért inkább nem mondjuk (ha komolyak az érzéseink). Ha csak meg akarjuk fektetni a lányt akkor általában a csillagokat is leígérjük, és 10 percenként elhazudjuk hogy mennyire szeretünk. (már aki) Viszont ezek mögött nincs valódi érzelem.


"Ha azt mondja imád, sose hidd el szavát, ha azt mondja szeret, talán igaz lehet, de aki rád néz, hallgat, nem becéz és nem szavalgat, annak add a szívedet, mert az forrón és hűn szeret." Nagy igazság!

2013. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem rendelkeznek stabil önértékeléssel és érzelemkontrollal, ezért így próbálják meg védeni magukat a sérülésektől.
2013. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as! Vagy csak egyszerűen nincsenek már olyan értékes nők akiknek érdemes lenne szerelmet vallani. Én főleg ezt tapasztalom.
2013. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a "valljunk szerelmet" dolog híve, érezzük jól magunkat inkább valakivel és előbb-utóbb kialakulnak a dolgok, szavak nélkül is.


Minden nőben van értékes, csak meg kell találni. Tudod amúgy, hogy konkrétan milyen külső-belső tulajdonságokat keresel egy nőben és le is írtad már magadnak ezeket részletesen?

2013. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!