Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik a rafináltabb csábítók? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik a rafináltabb csábítók? A nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szerintem mind kettő ugyan olyan valamikor ez valamikor az hódít. :)
2013. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a nők. a férfiak egy kicsit együgyűbbek (jó értelemben):P ezen a téren.
2013. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egy nő,oda teszi a férfit,ahova akarja.
2013. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
és gondolom te ennek nem örülsz
2013. febr. 24. 09:51
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát azt hittem, hogy én az ujjam köré tudom csavarni a fiúkat és én átlátok rajtuk. Hát nagyot csalódtam.

Úgy bevitt az erdőbe egy srác, hogy alig tudtam kikecmeregni belőle. Szerencsére akadt, aki felnyitotta a szememet. Ezért jó, ha vannak jó barátnőink, akik eltudják egy pillanatra hessegetni azt a fránya lila ködöt a szemünk elől..

2013. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha a nők olyan nagy csábítóak lennének akkor a 90% nem nyígna, h az első szex után otthagyta a férfi.
2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát ez is csak a férfiakat minősíti
2013. febr. 24. 10:09
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak a férfiakat minősíti. Egy kapcsolathoz két fél kell! Egy, aki megeteti, és egy, aki megeszi a dolgokat. Ezért kell a barátnő , vagy barát aki esetleg segíthet.A szerelem hálójában ritkán fedezik fel a gondot, akik benne vergődnek.
2013. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Látom nem tetszett a megkérdőjelezhetetlen válaszom:)

Egyébként a nőket minősíti, mert képtelenek egy pasit megfogni....

2013. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem! :) Én mégis csak megkérdőjelezem:) A férfiak meg kénytelenek megmaradni egy nő mellett! Nem bírják ki, hogy ne bírjanak magukkal, muszáj mindig mindenkinél a legjobbaknak lenniük, muszáj mindig másfelé nézelődni, mint ahová kéne! Megcsalni tízből kilenc és fél képes a feleségét.
2013. febr. 24. 10:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!