Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha a pasitok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok azt kérné tőletek, hogy hadd csókolgassa egy kicsit a lábatokat (ugyanis van egy kis lábfétise), azt hagynátok neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek nem kell kérnie! Megteszi azt kérés nélkül is.
2013. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És neked hogy tetszik?
2013. febr. 24. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám neki, de hülyére röhögném magam mer nagyon csikis a lábam. :D
2013. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan kérdés volt, hogy: Ha a pasitok megkérne, hogy hadd adjon egy csókot, hagynátok??.. Fel kéne nőni, mi rossz van abban, ha nem rohadt csikis valakinek a lába, én minden nap hagyom a páromnak és szeretem is, amikor ezt csinálja!
2013. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megengedem a páromnak.


Nagyon nehezen vallotta be, hogy szereti a lábfejeket, mert cikinek tartotta. De én abszolút nem tartottam visszataszítónak. Imádom őt, és szeretek neki örömet szerezni... Meg amúgy is, nem kellemetlen, sőt. Mondjuk engem marhára nem izgat, de kellemes, ha simogatja vagy puszilgatja, neki meg örömöt okoz. Nem látok benne semmi rosszat. :)

2013. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyi labimadot mint a gyk.hu-n meg eletemben nem lattam.

Ha engedi csinald, ha nem akkor vagy:

1. nem csinalod es beletörödsz

2. keresel mast

2013. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!