Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akinek tetszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszek, de nem vagyok biztos benne hogy ő is nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezzel a fiúval kb. fél éve ismerjük egymást. Kedves és nagyjából helyes is. Be vallotta nekem,hogy szeret. Én persze egyből elutasítottam. Sokáig tartózkodtam attól hogy járjak vele de a barátaink valahogy mindig összehoztak minket 1-2 találkozóra. Ő persze jári akar velem az elutasítás ellenére is. És tegnap megcsókolt amiért kicsit haragszom,mert nem akartam. Tiltakozni viszont nem tudtam,mert erősen szorított magához. Kezdem észrevenni,hogy tetszik egy picit De nem vagyok benne biztos,hogy ez a tetszés elég egy kapcsolathoz. Ha meg nem járok vele lehet hogy nagy hibát követek el,mert Lehet hogy beleszerettem és tudom bármit megtenne értem. Mi tegyek?

2013. febr. 24. 20:14
 1/1 Hanariko ***** válasza:
Hát ha már most ilyen kételyek közt vagy, akk sztm inkább hagyd az egészet. Valóbam, egy sima tetszés kevés a kapcsolathoz, főleg ha már alapból ilyen elutasító vagy vele.
2013. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!